KORG PA Manager v2.2 ? | Trakya Müzik
  • Trakya Müzik 18. yılındadır. Lütfen Bildiğiniz konu açanlara yardımcı olunuz.. saygılar.
  • Crack,Key, full paralı program vs vs eklenemez . (Ban sebebidir) önemle duyurulur..

KORG PA Manager v2.2 ?

alingirikk

Gold
Enst.
Pa900
sevgili arkadaşlar korg pa manager kullanan varsa biraz bilgi verebilirmi artı ve eksilerini cuma gününe kadar almayı düşünüyorum

volkan.65

Yeni Üye
Enst.
Yok
Cevap: KORG PA Manager v2.2 ?

program kullanışlı ve güzel aylarca yapacağın seti bu program sayesinde 1 haftada halledersin ayrıca v.3 versionuda çıkacak yakın zamanda yinede sen bilirsin şimdi lazımsa v.2.2 alırsın sonra yükseltme yaparsın kardeşim

DRMusic

Yeni Üye
Enst.
Yok

bir setten kendi setine ritim kopyaladığın zaman o ritmin fabrika sesleri dışındaki seslerini kopyalamıyor sonuç olarak ritmin kullandığı fabrika dışındaki sesleri sounda ayrı yüklemen ve sonra bunları tek tek seçip yok göstermen gerekiyor. zahmetli ama klavye başında beklediğin kadar zaman harcamıyorsun.
performans yüklemek kolay. önce sesleri sounda yükle sonra performansı kopyalarken kendisi sesi buluyor tabi aynı isimde olanlar varsa yerini kontrol etmen lazım.
p3x den 800e ritim alamazsın mesela daha yeni sürüm olduğu için.
ritim ses pad vs yerlerini rahatlıkla değiştirir yeniden adlandırırsın.
bir setten ses vs sildin diyelim boyutu kendisi otomatik düşüremiyor klavyeden temizlemen gerekiyor.

aklıma gelenler bunlar.

alingirikk

Gold
Enst.
Pa900

hocam cevabını yeni gördüm çok teşekkür ederim kıymetli mesajın için programı 1 haftadır kullanıyorum çok zorluklar ve sorunlarla karşılaştım kırık usb lerde gördüğüm rezilliği program sahibi ile birlikte gördük ve çözdük onun dışında başka bir problem yok şuan v3 çıkacak ve onda herşeyin daha iyi olacağını garanti ediyorlar bu konu üzerinde programla ilgili arkadaşlarımıza elimden gelen yardımı yapmaya hazırım çok teşekkür ederim...

DRMusic

Yeni Üye
Enst.
Yok

seti kapatıyorum sonra tekrar kendisi otomatik yükleniyor sende oluyor mu böyle ?

alingirikk

Gold
Enst.
Pa900

hayır hocam bende hiç öyle birşey yapmadı ama sürekli yeniden başlatıyor sıkıştığı zaman. bende win 10 kuruluydu win 7 kurdum bakalım çoğu hatalar kaybolacak diye söylendi

DRMusic

Yeni Üye
Enst.
Yok

kendini kapatmaya başlayınca yeniden kur programı galiba ya eksik iniyor ya da eksik kurulum yapıyor yeni bir setup dosyası indir öyle kur.

alingirikk

Gold
Enst.
Pa900

kendini kapatmaya başlayınca yeniden kur programı galiba ya eksik iniyor ya da eksik kurulum yapıyor yeni bir setup dosyası indir öyle kur.
bir kaç defa kurdum ama yine yapıyor abi setten diye düşünüyorum çünkü sound bölümünde işlem yaparken yeniden başlatıyor

alingirikk

Gold
Enst.
Pa900

özelden ulaşabileceğim bir numara yazabilirmisin hocam

emreyusuf55

**Müzik**
Enst.
SAZ
3 ü çıkarttılar 2 öldü fart olarak 50 euro istediler ne zaman 2 açsam işlem yapmadan version yükselt diyor su an hiç kullanamıyorum verdiğim para boşa gitti :(

Fatalc0deR

Paylaşımcı
Enst.
Roland G600 - KORG Pa3XLe - Cubase
Bence yapımcısına bir mail yazarak durumu bildirmelisiniz ki yükseltme yapamayacağınızı bilsinler ve düzeltme yapsınlar diğer versiyon 2 yi kullanan insanlarda sizin gibi sıkıntı yaşamasın

emreyusuf55

**Müzik**
Enst.
SAZ
Bence yapımcısına bir mail yazarak durumu bildirmelisiniz ki yükseltme yapamayacağınızı bilsinler ve düzeltme yapsınlar diğer versiyon 2 yi kullanan insanlarda sizin gibi sıkıntı yaşamasın
Onu yaptım hatta bilgisayara yeniden kurdular ama program izin vermiyor işlem yapmaya bende sildim 2 kullananların parası çöpe gitti

ARIKAN

Administrator
Yönetici
Administrator
Enst.
KORG PA1X & KORG PA3X PRO
3 ü çıkarttılar 2 öldü fart olarak 50 euro istediler ne zaman 2 açsam işlem yapmadan version yükselt diyor su an hiç kullanamıyorum verdiğim para boşa gitti :(
Programı kullanacağınız zaman internet bağlantısını kesin, o zaman güncelleme istemiyor kullanabiliyorsunuz...

Fatalc0deR

Paylaşımcı
Enst.
Programı kullanacağınız zaman internet bağlantısını kesin, o zaman güncelleme istemiyor kullanabiliyorsunuz...
v3 internet olmadan açılmıyor v2'yi kullanmadım ama oda öyle sanırım

Onu yaptım hatta bilgisayara yeniden kurdular ama program izin vermiyor işlem yapmaya bende sildim 2 kullananların parası çöpe gitti
O zaman kendi hatalarını bile düzeltmedilerse ayıp yaaani zaten bir fatura falanda vermiyorlarki şikayet edesiniz!

ARIKAN

Administrator
Yönetici
Administrator
Enst.
KORG PA1X & KORG PA3X PRO
v3 internet olmadan açılmıyor v2'yi kullanmadım ama oda öyle sanırım
Ben 2.0 kullanıyorum. İnternet açıkken güncelleme istiyor ve programı kullanmama izin vermiyor. Ben de interneti kapatarak açıp kullanıyorum...

emreyusuf55

**Müzik**
Enst.
SAZ
Kimse aldanmasın 2 ölü artık 3 alayım dedim 50 euro istediler bir dünya para verdim 2 ye 3 için 50 dolar çok fazla adamlar kendi ülkelerine göre 50 euro istiyorlar bizde 50 300 liranın üstünde oldugunu bilmiyorlarmı her türlü bizi soyuyorlar bu bu kadar basit

Fatalc0deR

Paylaşımcı
Enst.
Kimse aldanmasın 2 ölü artık 3 alayım dedim 50 euro istediler bir dünya para verdim 2 ye 3 için 50 dolar çok fazla adamlar kendi ülkelerine göre 50 euro istiyorlar bizde 50 300 liranın üstünde oldugunu bilmiyorlarmı her türlü bizi soyuyorlar bu bu kadar basit
Biliyorlar bilmez olurlar mı programın yapımcısı zaten bir Türk.

KORGPAManager

**VİP**
Enst.
PA4X
Degerli Arkadaslar, Konuyu gec olsada anca gordum. Cevap hakki doldu.

Birbirinizi bos yere gaza getiriyorsunuz.
v2 lisansi olanin programi tabiki hala calismakta. Programi acinca sadece v3 var diye uyari veriyor. Ona 'hayir' tiklayarak devam ediliyor.

Bizle irtibata gecilmis, program yeniden kurulmus, fakat izin vermiyor islem yapmaya? O ne demek? PA4X OS V2 SETI kullanmaya calisirsan tabiki izin vermez? v2'nin 4X OS V2 destegi yok? Nasil mantiktir bu.

£50 Yukseltme fiyatina gelince, TL sartlarina gore yuksek olabilir, fakat program Turkiye Standartlarina gore pazarlanmiyor. Dunya piyasasina gore pazarlaniyor. Hersey maddiyet olarak dusunmeyelim. Bi yatirim yapiyorsunuz ve bu size zaman olarak geri donuyor. 1 ay SET yapmak mi mantikli, yoksa 1 Gun'de set yapmak mi mantiklidir? Ayrica v2 ile v3 arasinda daglar kadar fark var. Bi suru harcanan emek var.

Bi derdiniz varsa, Forumlara yazarak cozemezsiniz. Her forumu takip edemiyoruz. Gelin, direk bize ulasin, sorun varsa cozelim.
Ister Facebook'tan, email veya websayfamizdaki canli sohbet'ten ulasabilirsiniz herzaman.

emreyusuf55

**Müzik**
Enst.
SAZ
Degerli Arkadaslar, Konuyu gec olsada anca gordum. Cevap hakki doldu.

Birbirinizi bos yere gaza getiriyorsunuz.
v2 lisansi olanin programi tabiki hala calismakta. Programi acinca sadece v3 var diye uyari veriyor. Ona 'hayir' tiklayarak devam ediliyor.

Bizle irtibata gecilmis, program yeniden kurulmus, fakat izin vermiyor islem yapmaya? O ne demek? PA4X OS V2 SETI kullanmaya calisirsan tabiki izin vermez? v2'nin 4X OS V2 destegi yok? Nasil mantiktir bu.

£50 Yukseltme fiyatina gelince, TL sartlarina gore yuksek olabilir, fakat program Turkiye Standartlarina gore pazarlanmiyor. Dunya piyasasina gore pazarlaniyor. Hersey maddiyet olarak dusunmeyelim. Bi yatirim yapiyorsunuz ve bu size zaman olarak geri donuyor. 1 ay SET yapmak mi mantikli, yoksa 1 Gun'de set yapmak mi mantiklidir? Ayrica v2 ile v3 arasinda daglar kadar fark var. Bi suru harcanan emek var.

Bi derdiniz varsa, Forumlara yazarak cozemezsiniz. Her forumu takip edemiyoruz. Gelin, direk bize ulasin, sorun varsa cozelim.
Ister Facebook'tan, email veya websayfamizdaki canli sohbet'ten ulasabilirsiniz herzaman.
4X kimde var ben onu anlamadım bende pa900 var artı ben o programı alalı bakın bakalım kaç zaman olmuş v3 çıktıktan sonra dahada kullanamadım size yalanmı söyleyecem ben :( program şu an lazımda değil lazım olursa baglantıya geçerim