• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa1000 emo sd ile ilgili

• Konbuyu başlatan ormn17
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 15
  • Görülen : 6K

ormn17

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pa1000
Merhaba arkadaşlar.Foruma yeni üye oldum ilk konum olacak o yüzden hatam olursa kusura bakmayın.Geçen hafta korg pa1000 aldım emo sd olmadan bir işe yaramayacağını söyleyince müzik evindeki arkadaş emo sd de aldım.Orjinal kilitli setmiş sanırım.Gel gelelimki pa80 imden daha güzel zurna ve ud sesi çıkıyor.Doğru düzgün bir balaban mey veya kanun sesi yok yani inanın şok oldum.Acaba orgdan çok anlamadığımdan birşeyi mi yanlış yapıyorum.Ritimlere söyleyecek sözüm yok birkaç eksik 5.8 ritim ve düzgün halay olmaması dışında sevdim.

.SET le ilgili senin ve orgunda bişey yok :) evet pa80 biraz yüksek sesler çıkıyor ama pa1000 güzel klavye :) saygılar..

.SET le ilgili senin ve orgunda bişey yok :) evet pa80 biraz yüksek sesler çıkıyor ama pa1000 güzel klavye :) saygılar..
cevap için teşekkürler.Peki bu klavyenin hakettiği seslere kavuşması için ne yapmam gerekir ?

Set bulman lazım.. yada setin içinden ses düzenlemen lazım..
forumda başka bilen çıkar saygılar..

teşekkürler o halde cevap bekliyorum

Hocam emo sd en sevilen set hoşunuza gitmediyse piyasadaki setlerden soundları yüklemeniz gerek. Pa 1000 de olsa pa80 de olsa zurna zurnadır. Sadece ses işlemcisi daha iyi pa 1000 in

Hocam emo sd en sevilen set hoşunuza gitmediyse piyasadaki setlerden soundları yüklemeniz gerek. Pa 1000 de olsa pa80 de olsa zurna zurnadır. Sadece ses işlemcisi daha iyi pa 1000 in
malesef zurnalar çok çok kötü örneğin balabanda öyle flüt gibi.Elektrolar 80 den hallice buna bi çare bulmam gerek çalasım gelmiyor

Emo sd öyledir.. 4/4 lük set yok.. kimi ritimleri güzel kimi sesleri.. yanlışmıyım?