• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa1x bilgi istiyorum

mehmet01

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
or700 v2 plus xd9plus korg pa500tr
üstadlar su an elimde or700 plus var takas yada degıstırmek ıstıyorum pa1x hem goruntu olarak hemde kulagıma hos gelıyor hoporlorlu modeli istiyorum alırken ne ozellklerı olması lazım exb felan deniyor olsun deniyor hıc bır bilgim yok set yuklemek bulmak sıkıntılımı 32 mb galiba bilgi verirseniz cok memnun olurum iiyi forumlar

Cevap: korg pa1x bilgi istiyorum

Emo board takılı ise rem 64 oluyor 2tane 32 rem olmuş oluyor ilanlarda görmüştüm emo board mp3 board hardiskli hoparlorlu modeli 3000tl

emo board demek setmı demek yanı ıcersınde ses ve rıtımler mi var

Evet emonun seti var hemde 32mb rem var içinde orgun remi ile beraber 64e çıkmış oluyo rem in

bel fıtgımı olmak ıstıyon mehmet kardesm :D cıhaz or700 nerrydse ıkı kat agır or700 11 pa1x 20 kılo alırsn prosunu al hoperlorsz ama pa800 derm or700 dn sora 800 alınır gerısı yalan pa1x te fazla set secenegı yok hm 800 full

Zevk meselesi açıkçası pa800e para vermem artık pa1x ağırlığı sorun değilse al saundu süper ama 19.5 kg ben taksiyle götürmüştüm eve satılmasıda geç satılıyo ama ben hiçbi orgu satma mantığıyla almadım 10gün sürmedi satmıştım pa800kadar nevalesi bol değil saund ve sağlamlık olarak adım kadar eminim

ben zaten polis memuruyumm alıp satım dugun ısım yok evde sabıt olcak ama almakta sıkıntı burda pek yok satılan yer

Ozaman pa1x iyi abi senin için istanbulda utar muzikte vardı satılmadıysa ara takasa girersin kargoyla yollarlar

temızmıydı sen gormusmuydun bende plus var garantiside var ama hoporlorden patlak ses gelıyor oncedende konus acılmıstıya or700 lerde olan catlak ses o sekılde alırlarmı konusmak lazım baska alet teretmız gun ısıgı bıle gormedı

bu alete bir bak istersen dükkandan takasta yapar senin orgla büyük ihtimal