• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa300 v3 sample modu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ibrahim2525

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
KORG PA 300 modelinin os versiyonunu yükseltip sample modunu aktifleştirdim. KMP WAV SF2 KSF btün formatları import edebileceksiniz. SAmple yapabileceksiniz wavdan pad oluşturacksınız :)

Whatsapp : 0531 8.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Korg pa300 v3 sample modu

Yazılımı siz mi buldunuz

Evet hocam kendim yazdım kodlarını modu aktif ettim. hash kodlarınıda değiştirdim yükleme yaptım

Şunuda belirteyim. yurtdışında yapanlar var. Fakat o sistemleri türkiyedeki orglara yüklemek mümkün değildir. bende türkiyedeki sistemin kodlarını yazdım yaptım.

Evet hocam kendim yazdım kodlarını modu aktif ettim. hash kodlarınıda değiştirdim yükleme yaptım

32 Mb Ram Sample sesler için yeterli değil 3-5 tane sample ram'ı hemen bitiriyor..OS'u yeni kodlarla değiştirebilirmisiniz!.Mesela Ram'ı 64 mb'a çıkarmak gibi o zaman bu program oldukça işe yarar.

evet yapabilirim.

Dostum sen Ram'i yükseltip os ile alete tanıtacak yazılımı yap yılın yazılımcısı olursun bu camiada :)

ben zaten camianın yazılmcısıyım hocam ROX Q-1 ve ROX Q-2 nin yapımcısıyım ben :) Ayrıca sen bu yazıyı yazarken ben yaptım bile :)

evet yapabilirim.

Bu alet ilk çıktığında,dışarıdan sample atılamıyordu.Sanırım 2016'da korg OS'u değiştirip 32 mb sample atılabilecek hale getirdi(ram).Korg'un işletim sistemini iyi bilen bir bigisayar programcısı(Korg ne kadar işletim programı üzerinde izin verdiyse)Bunu yapabilir.Örnek pa-800 ilk çıktığında 64 mb ram'a sahipti.Bugün 256 mb ram ile kullanılabiliyor.Bu Alet 64 mb ram,bu fiat ile Pa-600 ü epey hırpalar...;)

evet yapabilirim.

Sanırım korg pa-300 Os üzerinde açık bırakmış 64 mb Ram olabiliyor bunu yapabilecek OS'a müdahele edebilecek bir programcıya ihtiyaç var.Örnek ekte.;)..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...