• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg Pa3x ME USB 2012 ÇIKTI Demoları Dinleyin Mega Müzik KORG ANA BAYİİ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

babyromeo24

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=MLO4nacQ]Korg Pa3X M.E USB Ağır Roman (Eser İpekel ) - YouTube[/ame] Korg Pa3X ME USB Ağır Roman (Eser İpekel)

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=Icl11o]Korg Pa3X M.E USB Roman Hareketler 1( Eser İpekel ) - YouTube[/ame] Korg Pa3X M.E USB Roman Hareketler 1( Eser İpekel )

Korg Pa3X ME USB Roman Hareketli 2 ( Eser İpekel )

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=3YhjLh71GdY]Korg Pa3X M.E USB Rumeli Taverna 2-4 ( Eser İpekel ) - YouTube[/ame] Korg Pa3X M.E USB Rumeli Taverna 2-4 ( Eser İpekel )

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Korg Pa3x ME USB 2012 ÇIKTI Demoları Dinleyin Mega Müzik KORG ANA BAYİİ

bilgilendirme için teşekkürler,fiyatı hakkındada bir açıklama yaparsanız memnun olurum,hayırlı işleriniz olsun...

bilgilendirme için teşekkürler,fiyatı hakkındada bir açıklama yaparsanız memnun olurum,hayırlı işleriniz olsun...

fiyat 650 tl

Eser kardeşimiz başarılı bir çalışma yapmış.

emo usb için üzülenler bence bu usb'ye sevinecekler. dinlediğim en iyi usb lerdin biri....

Abi tam rumeli olmuş süper soundlar ya öf öff

Nedense beni hiç etkilemedi, bir de canlı dinlemek lazım. Piyasa setlerinde de olan klarnet ve kanun taksimleri var. Şöyle tüylerimizi diken diken edecek kaba zurnalar, bağlamalar, klarnetler yaylılar var mı? Bilmiyorum ama bu set konusu su istimal ediliyor gibi geliyor. Hayırlısı

Nedense beni hiç etkilemedi, bir de canlı dinlemek lazım. Piyasa setlerinde de olan klarnet ve kanun taksimleri var. Şöyle tüylerimizi diken diken edecek kaba zurnalar, bağlamalar, klarnetler yaylılar var mı? Bilmiyorum ama bu set konusu su istimal ediliyor gibi geliyor. Hayırlısı

Etkileme konusuna ben de katılıyorum. Ama diğer setlerden de genel anlamda eksiğini göremedim. Artık roman, çft gibi ritimlerde yapılacak bir şey kalmadı. Bütün usb ler kendini tekrarlıyor. Emosu, ce'si,cym'si, ecu'su zamanında mükemmel yazılan Cevo'nun tekrarı niteliğinde.. hatta bazı ritimlerde geriye gidiş var...Ne varki hafızaların büyüklüğünden seslerde nispeten düzelmeler var..farklı efektlerle birlikte farklı gibi algılanıyor. Bana göre beş kişilik ekip grup(ekinin başınada albayrak seti yapan arkadaşı getirip) mevcut ritimlerde iyileştirme ve sadeleştirme yapması lazım.....

Kesinlikle katiliyorum. Bir kere seslere özenilmedigi zaman çok anlami olmuyor. Usb lerde loop gördügüm zaman nedense irkiliyorum. Tamam bir cok arkadas belki kullaniyor ama loop ile ugrasilacagina bence sesleri iyilestirmekle ugrasilabilir. Ornekleme sayilari arttirilabilir. Layerler editlenebilir. Ne bileyim yani su demolardaki yayylilar bile her ritmde ayni hizda trill yapiyor. Bir kisi de gormedim bununla ilgilenen. Yahu su trili modulasyon ayarlari ile tempoya kilitleseniz ya. Onu gectim efekt bloklariyla da oluyor. Hafizanin emeklerin buralara harcanmasi gerekir bence. Zaten yapilmis taksimleri editlemek .... Bilemiyorum.... Dj miyiz biz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...