• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa3x o.s yükleme-load

• Konbuyu başlatan iespor
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 18
  • Görülen : 19K

iespor

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ozonic
Arkadaşlar selamlar herkese.pa3x e o.s nasıl yüklenir? açarken intro 1 i basılı tuttum farklı yazılar çıktı.şu işi iyi bilen biri varsa yardımcı olursa sevinirim.O.s nasıl yüklenir? restore nasıl yapılır? saygılar

Cevap: Korg pa3x o.s yükleme-load

Sistem Dosyalarını Klasorden Çıkart direk Usbeye At İntro 1 den orgu aç çıkan ekrandan sana 2 seçenek sunacak 1 Os 2 Restore Hangisini Yuklemek İstediğini İşaretle sırayla ilk Os Yuklenir Sonra Res

eyvallah
teşekkürler

önce dan data dosyalarını indirmen lazım format ve restore

Operating System
Version 1.11 Pa3X_os_v111.zip

System Reset 1.11
Pa3X_res_v111.zip

Selam Arkadashlar Korg Pa3x ishletiyorum bir sorunum var . ses ayarlarinda problemle uzleshdim sesi deyishdiyimde ses artiyor ya azaliyor . mesela : gitardan diyer bir instrumana gecdigimde sesler artib azaliyor ya en yuksek oluyor yada en kucuk sesde caliyor. yardiminiz bekliyorum

arkadaşlar intro birden yükleme yaparsanız eski ritim yazıları bilmem vs. silinmez siz siz olun intro birden yüklemeyin intro 3 den yükleyin farkı görün teşekürler. beni dinleyin zarar etmeyin.

gerçekten teşekkürler :))

arkadaşlar intro birden yükleme yaparsanız eski ritim yazıları bilmem vs. silinmez siz siz olun intro birden yüklemeyin intro 3 den yükleyin farkı görün teşekürler. beni dinleyin zarar etmeyin.

abi ben orgun hangi versiyon olduğunu nerden görecem? ben alalı 3-4 gün oldu, yani org fabrikasyon hangi OS ile geliyor, 1.50 yüklememde ne fark edecek, yani 1.11 ile 1.50 arasında ne fark var? ve sizde sağlam bi set var mı?
2x setini yükledim, ne değişti ki ha 2x ha 3x. yani 3x'in tadına tam varamadım, yardım lütfen.....

Merhaba arkadaşlar.....bugün 1.50'den 1.60 yükseltmek için tüm istenenleri yaptım fakat yüklenmiyor ve tabii ki alet iptal durumda.ne yapabilirim?

PA3x os ve restore yükleme anlatım

1) usb belleğe O.S 1.10 PKG uzantılı dosyayı ve RESTORE 1.10 PKG D dosyasını zip ten çıkarın ( usb miz komple boş olsun içinde sadece os ve restore dosyaları bulunsun )

2) orgu intro 1. i basık tutarak açalım

3) calibrasyon ayarını yapalım.

4) sonra ekranda OS. mu RES mi diye bir seçenek çıkacak oradan önce OS. yüklememiz gerektiği için O.S PKG yi seçelim

usb bellekteki OS. PKG yi seçip tamam diyelim. bir süre sonra işlem bitince org restart ( aç kapa ) yapmak için için uyarı verecek orgu kapatıp açıyoruz.

5) tekrar intro 1 basılı iken açalım. bu seferde RES PKG uzantılı dosyayı seçip işleme devam edelim. 15 -20 dakika gibi süre sonra işlem tamamlanıyor. orgu tekrar aç kapa yapalım. işlem tamamlanmış oldu...

O.S Kesinlikle önce yüklenmelidir....

işlem sırasında elektrik kesilmemesi lazım, yoksa org servislik olur ups kullanmak bence şart. Yada ( elektrik kesilmesin diye dua edelim )

os ve restore dosyalarını buradan indirebilirsiniz..
:D:D:D:D:

video anlatımı ESER İPEKEL ABİ'MİZDEN...

Moderatör tarafında düzenlendi: