• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa500 çiftetelli umarım beğenirsiniz

• Konbuyu başlatan akino
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 11
  • Görülen : 3K
Cevap: Korg pa500 çiftetelli umarım beğenirsiniz

teşekkürler ellerinize sağlık,ritim çok hoşuma gitti,emeğinize sağlık,başka demolarda bekleriz

Ben teşekkür ederim fırsat buldukça atmaya çalışıcam :)

eline sağlık abi güzel olmuş devamını da bekleriz :)

müzik hayatım boyunca hep korg serisi kullandım tyros 2 almayı düşünüyorum ama pa 500 favorim ne dersiniz arkadaşlar bu arada çiftelli güzel olmuş eline yüreğine sağlık hocam

Şöyle meyan çekmeyi bi beceremiyorum. :D Gerçi işim bu değil ama bu gibi şeyleri de çalmayı isterim. Gayet bomba bence. Baştaki ses çok iyi... Kadehler kırılıyor resmen :D Kendimi düğünde hisettim valla ...

Bu konuyu güncellemek istiyorum. Aynı zamanda ben düğüncü olmadığım için bu tarz meyan ya da taksim dediğibniz çalma türünün de tekniğini az biraz merak ediyorum. Sanırım iş sadece komalarda bitmiyor. Hissetmek gerekiyor tabi. Ama mutlaka bir tekniği vardır bunun diye de düşünmeden edemiyor değilim.

müzik hayatım boyunca hep korg serisi kullandım tyros 2 almayı düşünüyorum ama pa 500 favorim ne dersiniz arkadaşlar bu arada çiftelli güzel olmuş eline yüreğine sağlık hocam
valla usdat tyros2 almayi dusunme bence al korga bida bakmazsin evet demo guzel ama klasik sesleri kullanmisin

oldukça başarılı keyifle dinledim devamını beklerim...

baba ne yaptın sen yaaa :D :D helal vallaa hobbaaaaa :D teyy teyyy !!