• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

KORG pa500 tr hafıza kartını görmüyor

orko1900

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
korg pa500tr
merhaba arkadaşlar....pa500tr var elimde..hafıza kartında herhangi bir sorun yoktu rahatlıkla set yüklüyordum..fakat şuan org kartı görmüyor...çok denedim.acaba orgta teknik bir sorun olabilirmi.format atıp deneyim diyecem ama formata da hafıza kartı gerek...bilgisi olan lütfen yardımcı olsun.

Cevap: KORG pa500 tr hafıza kartını görmüyor

yok mu yardımcı olabilecek kimse...

yeni bir kart alıp bi dene karttamı var sorun orgdamı anlamış olursun ilk aklıma gelen bu kardeş
bide kartın ve orgdaki yuva tozlanmış olabilir

Bence Karta format at format anında zaten Kart sağlam ise Org aktif olarak kartı
görür görmüyor ise Kart bozuktur. Veya bir başka Org da kartını dene çalışıyor ise sizin Orgunuzdaki kart yuvası bozuktur. Geçmiş olsun. Saygılarımla,

merhaba ustalar...hafıza kartını değiştirdim yine olmadı,başka yerde denedim örnek;telefon,bilgisayar hepsinde denedim kartlar çalışıyor ama org görmüyor....

Anlaşılan siz bu alete sıradan kart kullanmaya çalışıyorsunuz bu orglar kart seçer örneğin adaptör diye tabir ettiğimiz ve telefonlarımızda da kullandığımız hafıza kartlarını bu adaptöre takıp da orga taktığımızda görme imkanı çok zordur bunun için mutlaka küçük hafıza kartlarını değil de Adaptörsüz ve Adaptör boyutunda olan kartları kullanmalısınız. Kolay gelsin Saygılarımla,

Dediğinizi anladım...fakat bundan birkaç hafta öncesine kadar org hafıza kartını çok rahat bir şekilde görüyordu...şimdi ise please wait yazısı çıkıyor ve bir süre sonra yazı kayboluyor.kartın içinde ki set'te gözükmüyor...

usb yazan yere dişi usb kablosu alıp flash belleğe set atıp yükleyebilirmiyim....saygılarımla

usb yazan yere dişi usb kablosu alıp flash belleğe set atıp yükleyebilirmiyim....saygılarımla

Onu yapacağınıza direk USB den verilerinizi yüklemeye çalışsanız daha doğru olmazmı ?

slm lar ustalar bendede böyle bi sorun var bende korg pa 500 kullaniyorum daha yeniyim pek te bisey bilmiyorumbende karti alete sokuyorum ama unknow format yaziyo kart ne formatta lazim olsun bide kac gb veya mb olmasi lazim onlar önemli mi tesekkürler saygilar