• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg Pa55 Ritim Yükleme

fetamet

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
nefesli enstru..
Korg Pa55 Ritim Yükleme
Korg Pa55 Ritim Yükleme:
Elinizde diskette bulunan ritim setini yüklemek için;
1. Disk'e Basın
2. Load'ı Seçin
3. Ekrana disketteki setin isimi gelecek
4. Sonra tekrar load
5. 2 kere enter/yes düğmesine basın ekranda please wait yazısı kayboluncaya kadar bekleyin bu kadar..

Alıntıdır

Cevap: Korg Pa55 Ritim Yükleme

teşekkürler bilgilendirme için,,

Mesela hocam bnm kartta ritimler var ritim yükleynce kndi ritimleri silinirmi ?

kart derken anlayamadım kardeş ne kartı

şimdi ritimleri indrdim dediğn gibi yaptım orgun içinde bulunana diğer setler gider mi ?

şimdi ritimleri indrdim dediğn gibi yaptım orgun içinde bulunana diğer setler gider mi ?

orga zaten tek set yüklenir,,üzerine yeniden set yüklersen önceki set otomatik olarak silinir,,yeni seti kullanırsın,set demek zaten rtm ses demek,,yeni seti yükleyince yeni rtmler ve seslerin yüklenmiş olur zaten ama fabrika rtmleri silinmez sadece

ya ustam onceden dinleyip set deyilde sadece ritim yukleyebilirmiyim artik ben ritim cevabi sidetle bekliyom

utam iyide kendi setim daha iyise nasil edecem kendi setimi koruyacam yani bunun bir yolu vardi bos bir disketi yerlesstirdikten sonra copyalayacammi

Boş bir disketi orguna tak disc tuşuna bas.Orada save seçeneğine bas daha sonra f1 tuşuna iki kere bas ve enter tuşuna bas.Böylece kendi orgundaki bütün ritmleri sesleri performansı ve proğramlarda ne varsa hepsini diskete yedeklemiş oldun.Şimdi elinde bulunan hangi seti yüklemek istiyorsan orguna tak yine disk tuşuna bas bu defa load yazan yer, onayla ve ondan sonra iki defa enter tuşuna bas.Şimdide yeni seti ne var ne yok orguna yüklemiş oldun.Bundan sonra artık yavaş yavaş ritimlerle seslerlede oynamaya başlarsın.Kolay gelsin

ritimler tek tek yüklenmezmi mesala
saygıdeyer pa 55 kulanıcıları hoş ritmleri orgta toparlayamazmıyız