• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa55tr arıyorum.

türkü dostu

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
bağlama
Müzisyen dostlarım; elinizde temiz kullanılabilir korg pa 55 tr varsa alabilirim. İlgi alanında olmayan, alım satım tüccarlık yapan olmaması tercihim.. saygılarımla..

Cevap: korg pa55tr arıyorum.

meraba arkadaşım benim kullandığım klavyem var temizdir evimde kulalnıyorum bazen işlere götürüyorum ama temiz ve bakımlıdır korg pa 55 tr ve en iyi setleri tek tek seçtim sana baya set veririm piyasadakiler 1600 tl 1800 arası bn 1900 tl ye veriyorum bnde yakına rkadaımdan 1 sene önce 2000 tl ye aldım çünkü orjinal bakımlı ekranda jiletin var yaşımda 22 istanbuldaysan msn verim bir çalim sana

dostum bendede var.. bir yıl önce aldım.. düğünlerde falan asla kullanmadım. zaten çalmayı öğrenemedim.. öğrenmek için aldım ama işlerimin yoğunluğundan yaklaşık 6 aydır kılıfından bir kere bile çıkmadı. heryerini ben jlatinle kaplamıştım. tozlanmasın diye.. elimde bayada disket var onlarıda verebilirim. tuşları falan daha bembeyazdır. hasar masar asla yoktur. istersen satabilirim. ben geçen yıl 2100 tlye aldım ama bu sene fiyatlar ne kadar inan bilmiyorum.. herhalde yukarda arkadaşın dediği gibi 1900 tldir. bende bu fiyata bırakabilirim.. eğer istersen arayabilirsin ; 5079247933

Almanyadan tanıdığın varsa bu yaza getirt, 650€ fiyatı var. Bende böyle bişey düşünüyorum hem sıfıra gelmiş olacak hemde 1300-1400 gbi bi fiyata gelicek.

Bayram dost; bende bu aleti ritim amaçlı bağlamama eşlik için almayı dünüyorum nasıl sonuç alabildinizmi, benim tarzım türkhalk müziği sence uyarmı bilgilriniz için şimdiden tesekür..

1500 lira var arkadaşımda eşlik için de olur düğün içinde içi zaten türk ritmleriyle dolu.0536 336 27 27 oğuz pa 55i satılık.

Almanyadan tanıdığın varsa bu yaza getirt, 650€ fiyatı var. Bende böyle bişey düşünüyorum hem sıfıra gelmiş olacak hemde 1300-1400 gbi bi fiyata gelicek.

Pa55tr nin sıfırı hala varmı? üretiliyormu?

arkadaşım bende korg pa60 var korg servisinden kart yuvası takıldı,komple bakımı yapıldı kasası yeni boyalı daha tazecik :) istersen 2000 TL ye bırakırım..içinde ilko levo kart ve setleri yüklü al sahneye çık herşeyi hazır..kartı orijinal korg kartı..kartı setleri kılıfı bide ayaklığını yanında veririm..satma sebebim yüksek modellere geçmeyi düşünüyorum..ulaşmak istersen 05377872411