• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa55tr nevale isteği

labirent75

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Arkadaşlar elinde Pa55Tr için güncel düğünlük setler ve midiler olan varsa ve paylaşırsa sevinirim. Orgu daha yeni aldım. Biraz yabancıyım...
Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler. Birde şu koma verme olayını bi arkadaş tarif edebilirse çok sevinirim. Tekrar herşey için teşekkür...

Cevap: Korg pa55tr nevale isteği

Kimse paylaşmak istemiyor galiba...:((

hocam sitemizde oldukça pa 55 tr düğün tarzı setler mevcuttur,indirebilirsiniz

koma verme olayı ise

hangi tuşlara koma vermek istersen,pad1 tuşuna basılı tutup koma vermek istediğin seslere bas,kolay gelsin

Pad1'e basarak istediğim tuşa koma verme olayını çözdüm. Ancak koma verdikten sonra orgu kapattığımda koma eskiye dönüyor. Bunu nasıl sabitleyebiliriz veya kaydedebiliriz. Biraz araştırdım write' bas performance 1-1 e kaydedin bişeyler diyor ama çözemedim, yapamadım...

BU ARADA YARDIMINIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER...

PAD1 i QUARTERT seçeneğini seçiyorum. Write disk tuşuna basıyorum. ama yeniden açıldığında tekrar bu işlemi yapmak zorunda kalıyoyorum.Kesin eksik bişey yapıyorum ama ne anlamadım...Sıyırmaya az kaldı :)))

yeğenim .menüden 23.sayfaya gel pads.ı offyap write bas hafızaya alınmış olur. orgu açtığın zaman sadece pads .1 den istediğin yere koma ver .hadi kolay gelsin.