• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg PA600 Qt Youtube Ses Demo - yurtdisi versiyon

kanuni_ATL

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland em-2000 Korg PA600
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=qnRV4MoO4qM]KORG PA600 QT- SOUNDS VOL1 - YouTube[/ame]

Not : Turkiye disindaki ulkelerde satisa cikarilan Qt demosudur.
Daha once Ertan arkadasimiz siteye PDF dosyasini yuklemisti. bu setin sadece %25 i CE tarafindan yapilmistir Gerisi Arap ve Iran - O PDF Dosyasini incelersiniz yaklasik 21 Turk ritmi ve 25 kadar Turk ses var.
Videoda da goruldugu gibi seslerin yaninda TR yazan Turk - IR yazan Iran - MG yazan Arab..

Guzel Trakya muzik sitemizden aldigimiz duyumlara gore Turkiyede satilacak model Sayin Cuneyt Ertacin full setiyle verilecektir,
O yuzden disaridan getirtecek arkadaslar bunu goz onunde bulundursunlar 1300 dolar vereceklerine 1500 yada 1600(tabi daha resmi aciklama yok fiyat ile ilgili) yada pa600 duz model getirsinler , Her zaman belirttigim gibi Bu klavyenin Yildiz ozelligi PA800/2X/3X setlerini okumasidir gerisi YALAN!!!!

Polemik yaratmak istemem. Ben bu orgu Dort gozle bekliyorum... ama Sesler gercek Usb yada nasil tabir edilirse sample tadinda gelmedi yani PA500tr e yapildigi gibi. Bu tamamen ticaridir, aksi olsa Pa3x nasil satacak yada seneye cikacak pa900 nasil satacak....

Insallah Cuneyt hocamizin seti tatmin edici olacaktir. Ben sahsen yurtdisinda yasadigim icin Duz modelini alip Bu guzel sitemizde degerli muzisyen arkadaslarimizin paylasmis oldugu pa800 setlerinden faydalanacagim. Bu fiyata bu org Sahane! Son bir sozde :

eee Korg Turkiye Sende Cik artik bir aciklama yap !!!!!!

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Korg PA600 Qt Youtube Ses Demo - yurtdisi versiyon

ogun işlenmemiş halindeki fabrika sesleri bile çok hoş geldi bana hazzırlanan setle beraber bence çok iyi olacaktır

ogun işlenmemiş halindeki fabrika sesleri bile çok hoş geldi bana hazzırlanan setle beraber bence çok iyi olacaktır

Kesinlikle katiliyorum, Cuneyt Beyin hazirladigi set bu orgu ucurur..

korg firmasının çıkarttığı en şaibeli alet budur heralde :) herkezde farklı bir merak uyandırdı. acaba bu seti okuyacakmı? acaba bu ses 3x deki gibi çıkarmı? acaba bu davul 2xdeki gibi çıkarmı?? acaba acaba :) gelse bian öncede bu acabalardan bi kurtulsak artık. acaba fazla naz aşık usandırırmı? :)

demoya bak :) arap olsam bu akordionu duyunca ''ya allahhh'' deyip koşardım mağazaya :) ama bu sesler bizi açmaz daha fazla içerik lazım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

pa 600 çıktığında bk 5 ve a 2000 den kesınlıkle çok çok daha ıyı olacaktır.sonucta korg setlerini okuyor.sanatsal anlamda çok ıyı olacagı kesın.fakat aynı kalıteyı verırmı zaman gosterıcek.bana kalırsa aynı kalıteyı verecektır.teknolojı hızla ılerlıyor.pa 800 kalmadı artık korg onundekı maclara bakacaktır....