• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa600gt hakinda

ertan1970

-Altın-
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa 600
arkadaslar korg bayisine bu aksam mail yazdim uzun zamandir korg sayifasini ziyaret ediyorum herzaman yeni ritimler geliyor hata yilbasinda bile yenilikler geliyor fakat gelen yenilikler hepsi yabanci ritimler korg pa600 düz modeleri icin (tabi bizde yüklüyebiliriz) bunlari siteden bedava sizde indirebilirsiniz isimize yararmi o ayri konu.

fakat simdiye kadar korg pa600 qt modeli icin birtek yeni ritim bile korg tarafindan yayinlanmadi icindeki ritimler fabrika ritimleri hep ayni kaldi

bunu neden yaziyorum biliyormusunuz cünkü korg pa600qt modelin düz modelinle arasinda en az 150 euro para oynuyor ve dedigim gibi düz modeline ritimler yayinlaniyor bizler icin bir ritim bile yayinlanmiyor buda beni üzüyor acikcasi

acaba diyorumki korg türkiye denmi kaynaklaniyor?

saygilarimla

Cevap: korg pa600gt hakinda

Anlaşılan parayı veren düdüğü çalamiyor.

tufan usta gercekten korgun sitesinde bisürü yabanci ritimler bedava ndiriliyor ama malesef 1 tane türk ritimi yok onun icin yazdim korgtürkiye 1 tane ritim bile yayinlamamis eyerki onlar bunun sorumlususa mexsikan ritimleri bile yayinladi bi sürü almanca ritimler yayinlandi ama 1 tane türk ritimine raslamadim o nedenle yazdim ve isin kötü yanida orjental modeli düz modelden daha pahali

saygilarimla

arkadaslar mail ime korg almanya bayisinden cevap geldi

cevap ta kendileri almanya korg bayisi oldugundan dolayi alman müzigine itap eden ritimler bedava yayinlamakta oldugunu söylüyorlar
bizler icin kendilerinin türk ritimleri programamakla bunu korg türkiye veyada korg arabistan bayileri yapmalarini söylüyorlar yani türkiyedeki korg ana bayiye kalmis ister yeni ritmler bedava yayinlarlar istersede yayinlamazlar

bilginize sunarim
saygilarimla

Arabistan iyiymiş. Korg Türkiye'ye arapça yazmayı denemek lazım.

arkadaşlar korg pa600qt için bu güne kadar türk ritim ve seslerinden oluşan 9 ayrı güncelleme yayınlanmıştır
pa600qt alan arkadaşlarımıza biz yeni güncellemeleri nereden takip edeceklerine dair bilgi veriyoruz ve cüneyt ertaç tr 10 sd kartınıda kendilerine cihazla beraber veriyoruz yurt dışında ikamet eden kardeşlerimiz cüneyt ertaçla irtibata geçip tr 10 sd kartı temin edebilirler aşagıdaki linkten güncelemeleri indirebilir takip edebilirsiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:

korg türkiye için ritim yayınlasa nolacakki. herkesin seti farklı. birininkine uyar birininkine uymaz ritimler.

Ben sahsim adina bir eksiklik gormuyorum,zaten yeterli ritim ve ses var, kullandigimiz toplam ritim 10 u gecmiyor,setlerde cok iyi ritimler var zaten keza iyi seslerde var,korg ne yapmis ban gore akillica alin size pa600 kimseye ihtiyac dumayin 800-1x-2x-3x ne kadar set varsa kullanin demis hemde extra convert etmeden bence daha ne olsunki.......

ustalar yanlis anlasilmasin

güncelemeler var ce nin tabiki fakat bunlar parali set icin biz ce setini almak istiyorsak 150 euro para vermemiz gerekiyor

cok ritimler var tabiki pa3x in 800 ün 1x in bunlarin hepsi korgun kendisinin degil ustalarin setleri

asil konu korg pa600 qt nun ve korg pa600 arasinda en az 150 euro ce kartsiz para oynuyor ve icnde birkac fabrika türk ritimleri var bunlarda hic günceleme olmuyor yani res datasina daha fazla fabrika ritimleri güncelenmesi asil demek istedigim
yoksa hepimiz korg pa600 düz modelini alirdik ne lüzümü olurduki 150 euro fazal veripte icinde birkac türk ritimi var diye fazla para verelim
yeterince set sitelerde var o konu degil zaten

korg pa sayifasina girerseniz orada bonusware diye sayifaya tiklarsaniz orada 1 den 22 ye kadar hediye ritimler var bu ritimler kendi orjinal drum kitlerle yapilip korg kulanicilara sunulmustur bunu demek istedim ve burda bu ritimler sürekli yenileniyor her ay degilse bile senede birkac kez yenileniyor

saygilarimla

Moderatör tarafında düzenlendi: