• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

KORG Pa600QT orga bağlama ekleme

• Konbuyu başlatan mpmyo
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 4
  • Görülen : 2K

mpmyo

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA800 V.2 256MB
Merhaba arkadaşlar. Bende pa600qt org var. Bir adette uzun sap baglamam var. Bugün gittim bağlama sesini anfiye aktaran "öpücük" denilen cihazdan aldım. Pa600ümün Line İn girişine baadim. Bağlamanın sesi orgtan çıkıyor ama çok az çıkıyor. Kulağını hoparlöre dayamadan duyamıyorum. Bu bağlama sesini nasıl.artirabilirim acil yardım.

Cevap: KORG Pa600QT orga bağlama ekleme

amfi olması lazım mesela küçük düşük watt oto amfisi olabilir

Anladım peki orgun arkasındaki Line in girişleri ne işe yarıyor ? Bu girişleri nasıl değerlendirebiliriz ?

Merhaba arkadaşlar. Bende pa600qt org var. Bir adette uzun sap baglamam var. Bugün gittim bağlama sesini anfiye aktaran "öpücük" denilen cihazdan aldım. Pa600ümün Line İn girişine baadim. Bağlamanın sesi orgtan çıkıyor ama çok az çıkıyor. Kulağını hoparlöre dayamadan duyamıyorum. Bu bağlama sesini nasıl.artirabilirim acil yardım.
Hocam bence siz,orga saz baglamaktan vazgecin.Zira Pa 600 QT orgun hoparlörü Pa 80 ninki gibi degil cok zayif ve hassas.

Anladım peki orgun arkasındaki Line in girişleri ne işe yarıyor ? Bu girişleri nasıl değerlendirebiliriz ?

o çıkıslara örneğin laptop yada telefonunuzun kulaklık çıkışlaını bağlayıp çalıştırabilirsiniz dalgalı akım olması gerekiyor yani mıkrafon çalışmaz