• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

KORG PA600QT VOLKİ-CYM.SET Srt.farkıyla

abrek45

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA600qt
Arkadaşlar Geçen gördügüm bi 800 ve 2x setini Denedim

ve piyasada olmuyan farklı

fazlasıysla volki yazan sesler ritimler buldum vede cym den

set gayet karma kendi cihazımda 20 banka lık perfom dosyasını 8 bank a göre ayarlardım

sesler le doldurdum size kalan sadece hangi ritme hangi ses de calmak istiyorsanız

sts lerini ayarların güle güle kullanın

cok iyi bi set erol600 setin erol abimin equlizer ayarlarını kullandım cok iyi oldu

Set in boyutunun bi önemi yok 600 nüze yüklüyebilirsiniz kendi cihazımdan backup aldım cünkü 96mb olarak optimize edildi.
buyrun deneyin :

Link :

Cevap: KORG PA600QT VOLKİ-CYM.SET Srt.farkıyla

seti kısa zamanda indirip bakacam cook teşekküler emeğinize sağlık

bakalım deniyeceğim paylaşım için çok teşekkürler...

ellerınıze sağlık tesekkurler

Paylaşımınız için teşekkürler.
Setteki sesler ve ritimler çok güzel, ancak pcm boyutu 127 mb olduğu için orga tamamen yüklenmiyor.
Sample sesler eksik yüklendiği için klavyedeki bazı tuşlardan ses gelmiyor ve aynı şekilde ritimlerde de eksiklik var.
Dediğim gibi set çok güzel, biraz üzerinde uğraşmak gerekli...

Aynen öyle vlaha :D cözmüşsün teşşekür ederim gönlünce kullan sende o sorunda cok kafamı kurcalıyo işte cözümün nedir sadece bu degil bir sürü set var fakat 96mb a ayarlamak cok zor korg pa aranger ile pc de acıl pcm dosyalarını editliyorum

şimdi gidip perküsyonları silsem ritimler bozulcak ee boyutunu nasıl düşürcem .D cok karışık umarım ilerde ayarlıyabilirim daha iyi güzel setler

org üzerinde kendi zevkine göre yapılır, mesela ben loop ses kullanmıyorum, bunları silerim, birbirine benzeyen ve ayrı kitleri kullanan ritimler var, bu ritimler ve kitler silinebilir, böylece pcm boyutu 96 mb 'a kadar düşürülebilir, ancak bir kitin kaçtane ritim tarafından kullanıldığını da bilmek gerekiyor yoksa diğer ritimler çalışmaz.
Uğraştırıcı bir iş, bu yüzden boş zamanının çok olması lazım....

Moderatör tarafında düzenlendi:

seti yüklerken en sonunda warning yazıyor neden acaba ? cihaza bi zarar verir mi ?

Teşekkürler emeğin için.