Korg Pa700 Sizi başka yerlere götürecek bir performans | Trakya Müzik
  • Trakya Müzik 18. yılındadır. Lütfen Bildiğiniz konu açanlara yardımcı olunuz.. saygılar.

Korg Pa700 Sizi başka yerlere götürecek bir performans

AdmiN

BenZemez Kimse SaNa...
Yönetici
Administrator
Katılım
14 Şub 2003
Mesajlar
4,927
Puanları
83
Yaş
39
Konum
BaBaEski
Enst.
Korg Pa800

korgpa700.jpg

KORG, Pa-Serisi'nin en yeni Yüksek Performanslı Aranjör klavyesi Pa700 Profesyonel Arranger'ı piyasaya sürdü. Pa700'de performansları taze ve heyecan verici kılan yeni sesler (Gelişmiş gerçekçiliğe sahip Nüans Kontrollü) ve dünyanın dört bir yanından gelen müzik türlerini kapsayan muazzam geniş bir ritm serisi bulunur. Tüm bunlar güçlü performans işlevselliği, sezgisel bir kullanıcı arabirimi ve zengin, heyecan verici sesler ile birleştirildiğinde, en seçici ve zorlayıcı müzisyenleri bile memnun edecek bir aranjör klavyeye sahip olursunuz.

Tamamen yeni, performansınız üzerinde yaratıcı kontrole sahip olan KAOSS FX eklenmiştir. Varyasyonlar ve Davul Kiti türleri arasındaki ince geçişten, eşlik sesleri arasında iyi geçişlere, devam eden ritimleri yeniden şekillendirmeden, sayısız DJ'in kullandığı en radikal ses efektlerine, tape delay ve arpeggiolara, kullanımı kolay bilgisayar destekli kompozisyon özellikleriyle herhangi bir Ritm veya MIDI Şarkısına 'liquid mixing' ekleyebilirsiniz. Müzikalitenizin sınırlarını zorlayın!

Pa700, her zamankinden daha fazla güç ve çok sayıda uzun zamandır beklenen yeni özelliklerle aranjör klavyeler için yeni bir standart belirliyor. En çok satan efsanevi Pa600'den büyük bir sıçrayışa sahip olan KORG, daha makul, daha gerçekçi sesler ve güçlü ve yeni özellikler sunarak, daha ince ve profesyonel görünümlü bir tasarımla, daha uygun fiyata sunarak, mükemmellik çıtasını yükseltti.Pa700 Üstten Görünüm

<>

Pa700 Tanıtım Videosu
KORG Pa700 ile ilgili YouTube videoları için buraya tıklayın


Pa700 Demo-Şarkılar

Yeni Pa700

KORG, dünyadaki en başarılı ve en saygın aranjör klavyelerinden sorumludur. Dünyanın her ülkesindeki sayısız profesyonel müzisyen tarafından kullanılan KORG aranjörleri, rakipsiz ses kalitesi ve özelliklerinin sihirli kombinasyonu ile izleyicileri heyecanlandırmış ve herkesi mutlu etmiştir. KORG Teknolojisi, bu harika KORG tarihini, aranjörlere yeni bir standart getirmek için güçlü yeni teknoloji ve dünyadaki müzisyenlerden gelen yeni fikirlerle harmanlıyor. Sonuç olarak, bu teknolojik büyüyü hoş ve kullanıcı dostu bir tasarıma dönüştüren müzikal bir enerji: KORG Pa700.
Zarif, güçlü ve kullanımı kolaydırPa700, ince bir profili profesyonel bir motif ile birleştiren konseptiyle tasarlanmıştır. 2x25 Watt amplifikatörler, zengin ve dolgun bir dinleme deneyimi oluşturmak için 2 hoparlörü bir bas reflektif kasada sunar. Ana panel, tüm kontrollerin ergonomik olarak konumlandırıldığından sezgisel performansın pürüzsüz ve doğal olmasını sağlamak için optimize edilmiştir. Büyük, parlak ve cesur olan yeni kapasitif TouchView ekranı, en zorlu ışıklandırma ortamlarında bile, okunması kolay bir yeniden tasarlanmış grafik arayüzü barındırıyor.
En iyi ses kalitesi
Pa700, KORG'un gelişmiş EDS-X (Enhanced Definition Synthesis-eXpanded) ses motoruna ve 1,700'den fazla hazır sesle tamamlanmış olarak geliyor. Bu gerçekçi koleksiyon, techno'dan halka klasik ve çağdaş klavyelerin, müzik grubunun ve orkestra enstrümanlarının yanı sıra elektronik ve akustik enstrümanlardan oluşan geniş bir topluluk sunar. Yeni iki katmanlı stereo piyano (damper ve gövde rezonansı) ve sevilen KORG SV-1 Stage Piyano'dan gelen elektronik piyanolar yer alıyor.

Dijital drawbar organ'da tuşa basma / çekme sesleri, kaçak ve hoparlör emülasyonu bulunur. Buna ek olarak Pa700, yeni nefesli çalgılar, yaylılar, baslar-hatta akustik ve elektro gitarlarla donatılmıştır. Sesler, en ince ayrıntısına kadar doğru bir şekilde üretilmesine olanak tanıyan en gelişmiş yöntemler kullanarak titizlikle yakalanmıştır.

256 MB'ye kadar (sıkıştırılmış PCM Kullanıcı hafızası) mevcuttur, bu nedenle özel sesler kolayca eklenebilir. Genel MIDI (GM) ses bankası, GM dosyaları ile daha iyi uyumluluk için geliştirildi. Pa700 ayrıca KORG, WAV, AIFF, SoundFont ⢠formatlarını yükleyebilir / içe aktarabilir ve WAV veya AIFF formatında dışa aktarabilir. Sesler tamamen düzenlenebilir ve her bir nota için 24 osilatör kullanabilirsiniz!

Pa700 Demo-Sesler

Ritminizi konuşturun


Pa700, kapalı kutusunda 370'i aşkın Ritm sunar. Her biri, belirli bir müzik tarzı yaratmaya adanmış birebir müzikal ortamlardır. Pa700, aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok seçeneğe sahip geniş ve sağlam müzik türlerine anında erişmenizi sağlar. Her Ritm, her varyasyon için bir tane olmak üzere 4 Atak + Bitiş patterni içerir. Yeni Otomatik atak işlevini kullanarak, dört varyasyon arasında hareket ederken otomatik olarak geri çağrılabilirler.

Pa700, yeni Ritmlerinizi ve ayarlarınızı kaydetmek için 1,152 kullanıcı konumuna sahiptir. Buna ek olarak, her Ritm dört Pad'i kullanarak geliştirilebilir. Her bir Pad'e bir defalık veya tekrarlayan bir riff, bir vurmalı çalgı, aksan ses veya hatta bir ses efekti eklenebilir.

Pa700 Demo-Ritmler

En yeni Ritmler - Bugün!


Standart MIDI Dosya Ritmi dönüştürücüsü sayesinde, en yeni şarkıların ritmlerine hızlı ve kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz! Yeni bir Standart MIDI Dosyası edinin Pa700'e yükleyin ve dahili dönüştürücü kolayca ve hızlı bir şekilde tam bir KORG ritmine dönüşürken, ayrıca Şarkının akorlarından bir Akor Dizisi de oluşturacaktır.
Stüdyo Kalitesinde EfektlerPa700, KORG kütüphanesinin en iyi efektlerini içerir. Eşlik eden parçalar için 2 Insert ve 2 Master efekti kullanılabilirken, gerçek zamanlı klavye parçaları için 1 Insert ve 2 Master efekti kullanılabilir. Reverbler, delayler, vintage stomp box simulasyonları, amfi ve kabin simulatörleri ve daha fazlası dahil olmak üzere 148 efekt türleri mevcuttur.
Şarkınızı doğal bir biçimde söyleyin


EQ, Compressor, Gate, Reverb ve Delay gibi parametreleri ayarlayarak dinamik bir mikrofon bağlayın ve vokallerin bir stüdyodaki gibi pürüzsüz bir şekle dönüşmesini farkedin. Vokal kaldırma özelliği ile de, sesi MP3 şarkılardan kaldırmanıza izin vererek onlarla birlikte şarkı söyleyebilirsiniz.
Gitarınızın saf sesini geliştirinGitar FX'leri, cihazın arkasındaki özel Gitar girişine bağlı bir gitara pedal ve stüdyo efektleri eklemenize izin verir. Full-lambalı amfileri, gerçekçi distortionları, chorus veya delay pedallarını ve en yüksek kalitede stüdyo reverblerini eklemek için KORG'un koleksiyonundaki en iyi gitar efektlerini seçtik.
Player/SequencerÜnlü KORG XDS Crossfade İkili Sequencer Çalar, en popüler şarkı sözü biçimlerine ek olarak MP3 dosyaları için MP3 + G (MP3 + Grafikler olarak da bilinir) biçimini destekler. Bu yeni özellik, altyapıların zenginleştirilmiş şarkı sözleri ve grafiklerle oynatılmasını ve onlarla birlikte gelen TFT ekranda ve harici bir monitörde görüntülenmesini sağlar. Ayrıca, şarkıda belirli bir yere doğrudan atlamalar yapmanıza olanak tanıyan bir İşaret koyma İşlevi vardır.

Pa700 çok akıllı olduğu için tüm performansınızı kaydedebilir! Bir şarkı çalıştırabilir, klavyeyi çalabilir, şarkı söyleyebilirsiniz ve her şeyi MP3 formatında kaydedebilir ve harici bir USB cihazında veya dahili belleğe aktarabilir.
SongBookCanlı kullanım için özellikle yararlı olan SongBook, tamamen programlanabilir ve kolaylıkla aranabilir Müzik Veritabanıdır. Her giriş, belirli bir şarkıyı çalmak için gereken tüm ayarları içerir. SongBook stilleri, MIDI dosyalarını veya MP3'leri kullanabilir ve şarkı başlığı, tür, sanatçı, tempo, ses seviyeleri, sessiz tonlar, FX ayarları, kolay düzenleme, 4 Klavye Seti, TC-Helicon® önayarları, master transpose gibi ayarları derhal geri çağırabilir. SongBook, canlı konser sırasında hayatı kolaylaştırmak adına hızlı hatırlama için kullanışlı bir panel düğmesi ilişkisine sahip yenilenmiş bir Set Listesi işlevini de içeriyor.

SongBook Editör ile Windows tabanlı bir bilgisayar kullanarak KORG Pa-Serisi SongBook girişlerinizi ve Listelerinizi kolayca görüntüleyebilir, oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz. Kullanışlı harici dijital müzik sayfası okuyucusu olmak için iOS ve Android tabletlerle senkronize edilebilir (üçüncü taraf yazılımı gereklidir). Şarkınızı mükemmel şekilde çalmak için ihtiyacınız olan her şey, KORG'a özgü faydalı bir müzikal özellik olan SongBook'da.
Geliştirilmiş bağlantılarMIDI bağlantısı şimdi USB HOST bağlantı noktaları (USB DEVICE ve MIDI bağlantı noktalarına ek olarak) aracılığıyla da yapılabilir. Bu özellikle, dijital piyanolar (örneğin, HAVIAN 30) gibi kontrollerların veya özel adaptörlere ihtiyaç duymadan çalışan KORG nano ve mikro serisinin kolayca bağlanmasını sağlar. alıntı
 
Son düzenleme:
Üst