Korg Pa80 Card Manager (Flash Kart Silme) Programı | Trakya Müzik
  • Trakya Müzik 18. yılındadır. Lütfen Bildiğiniz konu açanlara yardımcı olunuz.. saygılar.
  • Trakyamuzik.net xenforo 2 ona bağlı Arowchat ve Facebook Trakya muzik 2. el ilanları Satılıktır (iletişim Admin) Saygılar

Korg Pa80 Card Manager (Flash Kart Silme) Programı

RossMax*

Yeni Üye
Enst.
Korg pa80
Cevap: Korg Pa80 Card Manager (Flash Kart Silme) Programı

Hocam teşekkürler aslında pa80 ile ilgili olan tüm dosyaları toplasak tek bi konu açsak çok iyi olur

dj_zulum

Yeni Üye
Enst.
Yok

merhaba bu card manager programını hard diskten diskete attım ama kilitli cartı silmede işe yaramadı yardımcı olur musunuz lütfen

Enst.
Bağlama, Pa-80 ve Or-700 TR V1

merhaba bu card manager programını hard diskten diskete attım ama kilitli cartı silmede işe yaramadı yardımcı olur musunuz lütfen
Sözünü ettiğin programı HD den çırılçıplak bir şekilde diskete at disket orga takılı kalsın orgu kapat birkaç dakika sonra kartını da tak orgu aç org direk disketi görecektir sana orada kartı silme ile ilgili mesaj çıkar okey le kartı siler sonra kartı org ile formatla ve dilediğin kartı yeniden yükle. Kolay gelsin Saygılarımla,

sülo732

Yeni Üye
Enst.
pa80

oncelikle selamın aleykum. arkadaslar bi sorum olucak pa80 kartım 16mb ilko levo ve kart kilitli. kilitini acmak icin card menager dosyalarını pcme indirdim. ve diskeli pcden diskete yüklemek icin disketli pcsi olan arkadasıma facebookdan mesaj olarak ona attım dosyaları kontrol ettim oldugu gitmis arkadasıma ve dosyları pcsinden diskete yazdırdık . diskti pa80nime taktım ve orkumu actım ilk islemde entere bastım ve iki secenek cıktı silmek icin erase card yazısına tıkladım fakat karsısında fail yazdı ve kartın kilidi acılmadı nedeni nedir acaba ?

Enst.
Bağlama, Pa-80 ve Or-700 TR V1

Kartın kilidini kırmak için sana 2 tane kart lazım. veya kartı silip yeniden İlko Levo kilitsiz BACKUP larını bulup yüklemen lazım. CARDMANAGER sadece kilitli kartı silert kilidi açmaz. Kolay gelsin Saygılarımla,

kayseri_inces

Yeni Üye
Enst.
RolandG600-Pa80- Bağlama-

hocam tesekkürler kaç zamandır bunu arıyordum. diğer sitelerde yok. iznin olursa diğer sitelere paylaşmak istiyorum. senden alıntı oldugunu belirterek. cevap bekliyorum.. işimide gördüm teskler.. siyanürmüzik

kartal_123

Moderator
Yönetici
Moderator
Enst.
KORG PA3X LE+EMO USB 2-KORG PA600

tabiki de paylaşabilirsin kardeşim diğer arayanlarada faydalı olur .

zeki36

Yeni Üye
Enst.
bağlama

oncelikle selamın aleykum. arkadaslar bi sorum olucak pa80 kartım 16mb ilko levo ve kart kilitli. kilitini acmak icin card menager dosyalarını pcme indirdim. ve diskeli pcden diskete yüklemek icin disketli pcsi olan arkadasıma facebookdan mesaj olarak ona attım dosyaları kontrol ettim oldugu gitmis arkadasıma ve dosyları pcsinden diskete yazdırdık . diskti pa80nime taktım ve orkumu actım ilk islemde entere bastım ve iki secenek cıktı silmek icin erase card yazısına tıkladım fakat karsısında fail yazdı ve kartın kilidi acılmadı nedeni nedir acaba ?
bende olmadı inserd card yazdı hocam

osman_kys

Üye
Enst.
Yok
Merhaba arkadaşlar lütfen bir kişi yardımcı olabilir mi? 3 ayrı diskete attım denedim olmuyor. Disketine kadar değiştirdim orgun fakat kilitli kartı ne silebildim ne de kilidini kırabildim. Bpa80.sys yazan dosyayı attım çıplak şekilde diskete orga taktım kapattım sonra kartı taktım disket takılı iken açılırken disketi okuyor ve Load OS from Disk? Loading Enter .. diyor ENTER diyorum. bekliyor daha sonra Error Reading Bootsys! diyor. Ne demek bu acaba?

AdmiN

BenZemez Kimse SaNa...
Yönetici
Administrator
Enst.
Korg Pa800
Merhaba arkadaşlar lütfen bir kişi yardımcı olabilir mi? 3 ayrı diskete attım denedim olmuyor. Disketine kadar değiştirdim orgun fakat kilitli kartı ne silebildim ne de kilidini kırabildim. Bpa80.sys yazan dosyayı attım çıplak şekilde diskete orga taktım kapattım sonra kartı taktım disket takılı iken açılırken disketi okuyor ve Load OS from Disk? Loading Enter .. diyor ENTER diyorum. bekliyor daha sonra Error Reading Bootsys! diyor. Ne demek bu acaba?
Önyükleme sys Okuma Hatası! diyor. ben bunu bilmiyorum...