• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa80 ekran acil yardım

Piynst tunahann

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Kork pa80
Selam aleykm üstadlarım ben 80 kullanıcısym benim orkumun ekranında bir çizik dahi yoktu ama bi anda nasıl olduysa ekrandaki yazılarda çiziklik oldu bu anda ve bazı yazılar okunmuyor leke gibi mürekkep dağılması gibi birsey yok sadece cizik ve bağzîlarî okunmuyor söktum temizledim baya bi uğraştm ama yine ayni bi kac kisiye sordm entegreden falan dedileer sorun nedir acaba bunun tamirini nasil yapabiliriz bu konuda bana acil yardmci olurmusunuz saygılar...

Cevap: Korg pa80 ekran acil yardım

Ekran gidikse değiştirmek gerek hah yazılar net okunmuyor deseydiniz ekran ışıkları arızalı veya lambaları bitik diyebilirdik lakin çizik veya mürekkep dağıtma olayı darbeden ekranın hasar görmesine işarettir. örneğin orgun power kablosunu hemencecik orgun ekran kısmına denk gelen kılıf cebine kaba şekilde dürer koyarız buda taşıma esnasında ekrana baskı uygular ve bu tür sorunlar kaçınılmaz hale gelir. Geçmiş olsun diliyorum. İsterseniz İstanbul Karaköy Kule Dibinde Ork tamircisi Metin bey var ekran değişimi veya onarımı konusunda birde ona telefonunu vereyim siz danışın. 0542 381 88 81

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Korg pa80 ekran acil yardım

Sağolun hocam