• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa80 flaş kart mce programında yükleme

tunahan can

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
kork pa80
üstadlar elimde xp sürümlü ve kart yuvası olan bil bilgisayar var mce programınıda kurdum kartı takıyorum kartıda okuyo kartı görseldeki gibi dolduruyorum yükleme yapıldığını görebiliyorum talimatlardakini uyguluyorum hepsi 100de 100 doluyo ama gel gelelim kartı orka taktığımda boş dolu görükmüyor acaba programdamı sıkıntımı var çünkü kart arzalı olsa disket yöntemiyle yükleme yapıyorum öle yükleme yapılıyor bu siteden indirdiğim bin dosyaların hepsinide denedim ama bir türlü olmuyor nedendir acaba bi bilgisi olan varmıdır

Cevap: korg pa80 flaş kart mce programında yükleme

Kartınız mce destekli olmayabilir, hangi backup lazım crdsini göndereyim size veya bin dosyasını verin crdye cevireyim size.

Piyasa da 30 USD ye satılan 3 entegreli ÇİN malı kart ise bunlar bir 2 yükler ondan sonra işi biter. Piyasa da 3 entegreli, 5 entegreli ve 8 entegreli olmak üzere 3 çeşit KART vardır hepsi birbirine benzer kartın içini görmeyen bunların kaç entegreli olduğunu görmez size söylenen de vicdana dayalı birşeydir.

Muhtemelen sizin kart da böyle 2 - 3 yüklemeden sonra yüklemeye izin vermeyen ucuz seri ÇİN malı kartıdır. Son olarak eğer kartınıza yüklemeye çalıştığınız M.C.E programlı BACKUP larınızın sağlam olduğuna eminseniz kartınızı hem org dan hemde PC den formatladıktan sonra yüklemenizi yapınız kartınıza uyumlu setinizi de Orga yükleyiniz gene problem varsa yapacak bir şey kalmamıştır. Bilgilerinize,

Emo_MR316MB kart bu seti crd dosyasına çevirebilirmisiniz hocam bu setin crd dosyası var bende ama 11 tane crd dosyası olması lazım 10 tane var eksik veriyo onuda eksik yükleme yapıyor

olmuyo hocam mce programyla yükleme olmuyor sadece disket yöntemiyle oluyo ama sizin dediğiniz gibi kart adi galiba

Sırf bu huyları yüzünden satmıştım pa80 i, adamı kanser ediyor.

80 iyidir ağbi seti sağlam olursa sıkıntısı yoktur

Sırf bu huyları yüzünden satmıştım pa80 i, adamı kanser ediyor.

Aynen kardesim,bende sifir pa80 vardi,bu set yukleme silme,devamli error,Muzaffer abiye o kadar cok soru sordumki o bile bikti,gecen ay sattim gitti,pa900 aldim,kim nederse desin yeni nesil teknoloji cok baska.....

Emo_MR316MB kart bu seti crd dosyasına çevirebilirmisiniz hocam bu setin crd dosyası var bende ama 11 tane crd dosyası olması lazım 10 tane var eksik veriyo onuda eksik yükleme yapıyor

tmm bugün için kartınızı ayarlayım gönderirim size, geçmiş olsun kafanızı takmayın, crd ile yükleniyorsa sıkıntı yok istediğin seti elde ettikten sonra ha mce ile yüklenmiş ha crd ile...

crd ile yüklendiği zaman elektro sesleri falan tam çalışmıyo hocam o nedendir klavye seslerini tam vermiyo ama yüklemem 100de 100 oluyo başarı bir şekilde o nedendir acaba yada bildiğiniz ritimler ve sesler sağlam olarak bir setiniz varmıdır acaba