• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa80 flash karta ücretli set yükleyen warmı?

orgcu_0060

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA3X KULLANIYORUM
Arkadaşlar pa80 orgumun flash kartına set yükletmek istiyom..yozgat-samsun-ordu-amasya-çorum-kırşehir-tokat bu illerden karta karma biset yükleyip setlerini disketleriyle birlikte bna werecek olan kimse warmı?maliyeti ne kadar olur?teşekkürler

Cevap: Korg pa80 flash karta ücretli set yükleyen warmı?

Flaş karta set yüklenmez, Backup yüklenir. Kartın desteklediği set ise direk orga yüklenir. Sen hangi kart BACKUP larını yüklemek istiyorsan onu söyle Para Pul senin olsun :) Kolay gelsin Saygılarımla,

Moderatör tarafında düzenlendi:

öncelikle ilginiz için teşekkürler..valla üstadım en son çıkan hangisi ise sağlam 1-2 edi zurna we 1-2elektroları olan hangi set warsa onu yüklemek isterim.daha da önemlisi bunu nasıl yapabilirim?çnkü bnde kartı pc ye bağlayan okuyucu-aparat falan yok, flash karta backup ları nasıl atacamki,bnu nasıl yapacamki?daha yeni aldım cihazı tam çözememedim bu flash kart olayını falan anlayamadım.bnim burda anlayan bi tek kmse yok çaresizm bu konuda yardımlara ihtiyacım war..ilginize tekrar teşekkr ederm çok saolun

öncelikle ilginiz için teşekkürler..valla üstadım en son çıkan hangisi ise sağlam 1-2 edi zurna we 1-2elektroları olan hangi set warsa onu yüklemek isterim.daha da önemlisi bunu nasıl yapabilirim?çnkü bnde kartı pc ye bağlayan okuyucu-aparat falan yok, flash karta backup ları nasıl atacamki,bnu nasıl yapacamki?daha yeni aldım cihazı tam çözememedim bu flash kart olayını falan anlayamadım.bnim burda anlayan bi tek kmse yok çaresizm bu konuda yardımlara ihtiyacım war..ilginize tekrar teşekkr ederm çok saolun

benim msn sazgrubu@hotmail.com bana ulaş sana her şeyi yükletirim. Yakınımda yani İstanbul da olsa idin kartını ben kendim yüklerdim. Neyse, en azından öğrenmiş ve başkalarına da sen yardımcı olmuş olursun. Kolay gelsin Saygılarımla,

karşılık beklemeden yaptığınız yardımlar için sizi tebrik eder saygılarımı sunarım.iyiki varsınız.

üstadım sizin adınz sazgrubu değil yardımsewer grubu falan olsun çok saolun gerçekten bu kadar ilgi için.ama bn msne fazla giren biri değilim.tel de görüşme şansımız olursa daha iyi olur.zaten aklıma bikaç şey takılyo onları size sorup öğrenirsem o bile bna yeter..özelden mesaj atarsanız tel numaranızı çok memnun olurum üstadım.teşekkürler

hemşo yükleme aparatı yoksa işin çok zor,yükleme aparatın olsaydı şimdiye kartını çoktan yükleyipte kullanmaya başlamıştın bile,sana aşağıdaki gibi bir disketlik lazım,yada usb emülatör taktırman şart,disketle uğraşmassın usb ile herşeyi halledebiliyorsun,

Ekli dosyalar

• 2013-01-05-0034.jpg
    2013-01-05-0034.jpg
    190.7 KB · Görülen: 197
  • 2013-01-05-0040.jpg
    2013-01-05-0040.jpg
    3.6 KB · Görülen: 187

demekki her şey para pul deilmiş insanlık ölmemiş helal olsun bende zamanında pa 80 kullanıyordum cok para verıp set yaptırdım hıc bırınden de memnun olmadım sonunda da sattım tyros sevdasından ama ıyıkı satmısım bu sevda bıtmez

usb emulatör kullanımını ayrıntılı biçimde anlatabilirim yardım isteyen msaj atsn yetr saygılar