• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa80 harddiski pcye takma

tunahan can

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
kork pa80
üstadlar benim pa80nde takılı harddisk var ben bu harddiski bilgsayara takmak istiyorum midier falan var onları düzenlemek istiyorum harddiski bilgisayara nasıl takabilirim bi aparat varmış pc ye takabilmm için o aparatı nerden bulurum nasıl aparat ne denilyor ona bilgisi olan varmı ve elimde crd dosyaları falanda var onlarıda yükleyebilirmiyim harddiske o aparatı nasıl bulabilirim

Cevap: korg pa80 harddiski pcye takma

Bu ürünle işlemi gerçekleştirebilirsin

2.5 İNÇ İDE Leptap Harddisk Kutusu diye araştır lütfen

2.5 İNÇ İDE Leptap Harddisk Kutusu die yazıyorum çok çeşit çıkıyo acaba hangisidir farkedermiki

Bizim yazdığımız olsun girişleri de sizdeki Harddik e uyumlu olsun da çeşit çok olması sorun değil sağlıklı ürün olması güzel dir. İsterseniz bende ki nin akşam resmini evde size çekip göndereyim ben de 3 tane almıştım 2 tanesi anında bozuldu son bir tane var bu güne kadar tık demedi bula bilirsen ondan alırsın

tamam olur hocam bana resmini gönderin siz ondan bulmaya çalışırım

tunahan can resimleri sitemiz geçersiz görüyor ve yüklemiyor bu nedenle size linke atıyorum.

İşte link. Zipli dosyayı aç gör,

taqmm hocam teşekkür ederim