• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg Pa80 İle Korg Pa60 Arasında Ne Fark Var?

ksk_hakan2010

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pa800
Merhabalar, klavye alıcam o yüzden biraz araştırma yapıyorum. Bu konuda bilgisi olanlar yardımcı olurlarsa sevinirim. ikisi arasındaki farkları merak ediorum. iki klavyede birbirine çok benziyor. Pa80 i biraz tanıyorum fakat Pa60 ı hiç tanımıyorum. Mesela Pa60 Pa80 ritimlerini okur mu ? Pa60 larda Pa80ler gibi flash kart varmı ? bunun gibi şeyler hakında bilgi verirseniz sevinirim.

Cevap: Korg Pa80 İle Korg Pa60 Arasında Ne Fark Var?

PA 80 kart var pa 60 kart yok pa 80 de sample var güzel asma davullar edi zurna ne ararsan var ama pa 60 sadece kartsız setleri okur yani ikisi arasında dağlar kadar fark var ama pa60 larada 80 gibi flash kart takılabiliyor sonradan kendin taktırabilirsin yada piyasada hazır kart yuvası takılmış pa 60 lar var ama alacaksan 80 al uğraşma

kartlı bi pa60 satın alırsam pa80 ritimlerini atabiliriz demi?

aynen hepsini atabilirsin

pa 60 için pm attım, düşünürsen yardımcı olabilirim.

Hayırlı alışverişler.

pa60 la pa80 arasında 2 fark var biri karttı oda takılıyor 2 cisi pa80 micrafon takılıyor pa60 takılmıyor bende pa60 kartlı var setleri okuyor pa80 setlerinide sorun yok dunya kadar fark yok sadece bu 2 fark var ama bana pa60 daha saglam geldi pa80 den

pa80 ve kartlı,kartsız pa60 kullandım.ne yalan söyliyeyim pa 60 varken hep aklım pa80 deydi ve kartlı pa60 ımı satıp pa80 almıştım.çünki bu işin orjinali pa80.pa60 üzerinde tadilat yapılarak pa80 e benzetilen org olduğu için bende de orjinallik takıntısı olduundan böyle bir vaziyet ortaya çıkmıştı.en büyük ve tek avantajı söyiyeyim.pa60 ı temiz bulma şansın çok daha fazla.pa80 canı çıkana kadar çok kullanıldığından temizini bulmak çok zor.ama pa80 nin de en büyük özelliği çok çabuk satabilirsin.diğerinde bayağı geç satabilirsin.yoksa biri 64 polifoni diğeri 62 polifoni vs.kulakla farkedemezsin.saygılar.....

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 14 70.0%
  • Kararsızım

Oy: 6 30.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri