• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa80 kart önerileriniz backup + set yardımı istiyorum rica etsem...

cansinan_24

Süper Üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 80 + KORG İS 40
arkadaşlar ben ilko levo kartı yükledim bu karta göre set çok az buldum sizin önerebileceğiniz başka güzel kart var mı içinde göçmen havaları ve karadeniz olmayan doğu düğünleri ile batı düğünlerine göre için de tüm türk sesleri olan özellikle e.bağlama-zurna-tulum-mey-kaval-balaban-yaylı-kanun-saz gibi türk sesleri olan bir kart birde adam akıllı doğu ve batı düğünlerini kaldıracak set arıyorum arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim şuan yüklediğim karta ilko levo karta cevonun setlerini denedim olmadı türker in setlerini denedim olmadı başka ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim üstadlar...saygılarımla...cansinan_24

Cevap: korg pa80 kart önerileriniz backup + set yardımı istiyorum rica etsem...

bence türker kartı yapan üstad ile irtibata geç.pa80 için ençok kart ve setleri yapan kişi.sitemiz üyesi.sana yardımcı olacaktır.son çare bu bence.hiçbir kart 4*4 lük değil.ille bir eksik tarafı oluyor.saygılar..

bence türker kartı yapan üstad ile irtibata geç.pa80 için ençok kart ve setleri yapan kişi.sitemiz üyesi.sana yardımcı olacaktır.son çare bu bence.hiçbir kart 4*4 lük değil.ille bir eksik tarafı oluyor.saygılar..

türker kartı yapan üstadın nick i nedir peki nasıl ulaşabilirim kendisine saygılar

T ürker olarak nick i kullanıyor sanıyorum.tel.0532 443 32 44.ismi deniz olması lazım üstadın.istanbulda ikamet ediyor kendisi.anladığım kadarı ile senin ilacın o.bu işin prof.u.ilerde ben de bir kart yaptırıcam kısmet olursa.şu ara işlerim yoğun.