• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa80 ustaları yardım

YİLDİRAYYİLMAZ

Moderator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA800
arkadaşlar konuyu şöyle anlatayım:,

pa80 de ömer seti kullanıyorum...çok özel ve güzel bir set yalnız içerisinde benim çok sevdiğim zurna vib sesi yok...
bu setin içerisine zurna vib sesini nasıl atabilirim.?..

saygılarımla
yıldıray yılmaz
giresun

Cevap: korg pa80 ustaları yardım

Kartında öyle bir sample yoksa ancak kartta boş yer olması lazımki, istedigin zurnayı kmp olarak dışarıdan yükleyesin

Kartında öyle bir sample yoksa ancak kartta boş yer olması lazımki, istedigin zurnayı kmp olarak dışarıdan yükleyesin

ceveabınız için teşekkür ederim..
kartta yerim yok ...nasıl çözebilirim....kullanmadığım sampleleri silebilirmiyim.....işin yöntemi nedir..

saygılarımla

Rica ederim Hocam şimdi kartın içinden teker teker sample silemiyoruz bildiğim kadarıyla.. Kartta komple format atmak gerekir. Ömer kart kullanıyosan kartın içine bi bak derim.. Belki aradığın zurna kartta vardir.. Siz ondan bi emin olun bende sample silme işlemini emin olmak için gözden geçireceğim..

rica ederim hocam şimdi kartın içinden teker teker sample silemiyoruz bildiğim kadarıyla.. Kartta komple format atmak gerekir. ömer kart kullanıyosan kartın içine bi bak derim.. Belki aradığın zurna kartta vardir.. Siz ondan bi emin olun bende sample silme işlemini emin olmak için gözden geçireceğim..

eminim yok içerisinde....

pa80 den kartdan sample silme olanağın yok en başdan düzenlemen gerek .. bunun içinde en hızlı yöntem kart okuyucu bir laptob disket sürücüsü .. bunlar olmadan yapamassın bunlar varsa işi biliyorsan bıkmasssa 3 günde toplarsın işi bilmiyorsan 15 gün süre sana :)

pa80 den kartdan sample silme olanağın yok en başdan düzenlemen gerek .. bunun içinde en hızlı yöntem kart okuyucu bir laptob disket sürücüsü .. bunlar olmadan yapamassın bunlar varsa işi biliyorsan bıkmasssa 3 günde toplarsın işi bilmiyorsan 15 gün süre sana :)

sağol bilo ağam..