• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa80

• Konbuyu başlatan reçko
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 1
  • Görülen : 978

reçko

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
korg pa50sd
Arkadaslar bende korg pa80 var bu alete disket yerine usb girirsi taktirmak istiyorum yerim ist bayrampasada kimler bana yardimci olabilir. Tabi bu isin bir maliyeti var onuda bana yazarsaniz sevinirim tsk ederim

Cevap: korg pa80

Arkadaşım USB li Disket Sürücü taktıra bilirsin lakin bununla Kartına BACKUP lar yükleyemezsin bence bana gel sana çok yakınım senin orguna Harddisk takalım içinde PA-80 edair her ne varsa vardır artık disket falan kullanmana gerek kalmayacak ve tüm her şeyini Harddisk ten yükleyeceksin. 80 GB içinde herşey yüklü 250 Civarı Kart Backup ları, 500 Kadar Set, 40.000 Kadar Midi, Yöresel oyun havaları midileri daha neler neler, Taktırmak bedava sadece Harddisk ücreti 100 TL dir İster Metris Cezaevi karşısında ki Karadeniz Mahallesindeki evime ister Fatih Aksaray daki İş yerime Orgun ile bana gel bu işlemi yapalım. karar senin Kolay gelsin Saygılarımla,