Korg pa800 ses sorunu

Merhaba arkadaslar,orgu alali 2 ay oldu icindeki seti begenmedim baska yukledim 2-3 hafta kullandim sonra yeni set yukledim ve orgta sorun olustu sampleler duzgun cikmiyor ritimlerde cizirti falan. Ram 256 yukledigim setler ise 60-70mb civari bizzat baktim buyuk olmasin diye.Her ritim ve seste degil ancak %70nde sorun var.
Bak
Ritim

Yorumlar

Merhaba arkadaslar,orgu alali 2 ay oldu icindeki seti begenmedim baska yukledim 2-3 hafta kullandim sonra yeni set yukledim ve orgta sorun olustu sampleler duzgun cikmiyor ritimlerde cizirti falan. Ram 256 yukledigim setler ise 60-70mb civari bizzat baktim buyuk olmasin diye.Her ritim ve seste degil ancak %70nde sorun var.
Bak
Ritim
Sanırım cpu board ta teknik servise git. küçük bir işlemle sorundan kurtulabilirsin..

Factory reset yapsam ve os yeniden yuklesem acaba bi fayda olurmu? 256lik ram icin ozel birde yazilim varmis elinde olan verebilirmi?

Sagol kardedimm simdi gordum yarin aksam allahin izniyle bi yapicam bakalim ne olacak.Benim korkun oydu seral isterse sonra rami tanimama diye sorun olmasindi.

Son konular