• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa800 seti yükleyince sesler eksik çalıyor acil yardım

Enst.
Yamaha A2000
Arkadaşlar 256 ramli pa800 klavyem var. Set yüklüyorum setin özellikle ritmleri çok eksik geliyor. Devamlı akumpanya basıyor gibi bir ritm geliyor. Seslerin bazıları çalmıyor. Mesela klarnet çalarken zurnadan ses çıkmıyor. Aletin ilk fabrika ses ve ritmleri sıkıntısız. Ritmler falan harika. Ancak set yükleyince olmuyor. Ne yapmalıyım. Acil yardım ederseniz seviinirim

Cevap: Korg pa800 seti yükleyince sesler eksik çalıyor acil yardım

Arkadaşlar 256 ramli pa800 klavyem var. Set yüklüyorum setin özellikle ritmleri çok eksik geliyor. Devamlı akumpanya basıyor gibi bir ritm geliyor. Seslerin bazıları çalmıyor. Mesela klarnet çalarken zurnadan ses çıkmıyor. Aletin ilk fabrika ses ve ritmleri sıkıntısız. Ritmler falan harika. Ancak set yükleyince olmuyor. Ne yapmalıyım. Acil yardım ederseniz seviinirim

Drum kitler eksik demektir. Bazı setler dönüştürülmüş olabiliyor. Bu yüzden sıkıntı çıkabiliyor. Pa800'ün başka setlerini deneyin isterseniz.

16 DK olayıdır kardeşim.Muhtemelen senin klavye 16 DK değildir ve yüklediğin set 16 DK 'lidir. Bundan dolayı ritimlerin eksik drum ve percunsıon dan dolayı düzgün çalışmayabilir.Saygılarımla

bendede oyle oluyo ama 256 rami yukleme kardes