• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa900 alicam kucuk bi yardim :)

makaay5

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
org
Selamin aleykum. Konu başliğindaki gibi pa900 alicam ama nerden alinir yada alinmali nelere dikkat edilmeli bilmiyorum alirken ve aldiktan sonra ne yapmam gerekiyor. Ilgilenirseniz cok sevinirim kolay gelsin tesekkurler.

Cevap: Korg pa900 alicam kucuk bi yardim :)

Benim aleti vereyim sana sorunsuz tr11 kart var içinde 2013 yılında alındı faturası var ilk sahibi benim 4800 e veririm yanında emo usb2 yide istersen 5100 TL ... ben 4x almayı düşünüyorum yoksa memnunum cihazımdan.

Benim aleti vereyim sana sorunsuz tr11 kart var içinde 2013 yılında alındı faturası var ilk sahibi benim 4800 e veririm yanında emo usb2 yide istersen 5100 TL ... ben 4x almayı düşünüyorum yoksa memnunum cihazımdan.

Tesekkurler ama ben kapali kutu dusunuyorum onun hakkinda bilginiz varsa yazabilirsiniz.

Alacağın vilayeti yazarsan yardım alırsın.İstanbuldaysan taksim tünel'e gidebilirsin.

Hala pa900 ariyor musun üstad, ben de satiyorum 5 aylik ev cihazi. Istanbul pendik. Sahibindene sabah koydum henuz ilanin yayinlanmasini bekliyorum. Ilgilenirsen yazarim yayinlaninca. Kutusu faturasi orijinal ekipmanlariyla veriyorum. Cizilmesin diye 120 tl ye fabrika kesimi siritmayan jelatinle korunakli durumda. Dilayisiyla sifir hata ve tr11 ce set ile beraber

Manavdan kasaptan alamassin :) Mega muzik istanbul ana bayii en uygun ordan kapalı kutu alabilirsin..

Hala ilan soyluyosunuz ben kapali kutu istiyorum abicim bana bu konuda yardimci olacaksaniz memnun olurum kilif hediyeli kredi karti ile taksitli alicam samsunda yasiyorum bayii tavsiye ederseniz iyi olur samsun olarak degil disardan misal antep tutku muzik tesekkurler

antep tutku müzik.

Hala ilan soyluyosunuz ben kapali kutu istiyorum abicim bana bu konuda yardimci olacaksaniz memnun olurum kilif hediyeli kredi karti ile taksitli alicam samsunda yasiyorum bayii tavsiye ederseniz iyi olur samsun olarak degil disardan misal antep tutku muzik tesekkurler

Tamam müdür niye kızıyorsun biz de kapali kutu verecez :) üstadım ankara muziksel isimli bir bayiden ki kizilayda bulunuyor, uygun fiyat ve uygun taksit seçenekleriyle ben aldim. Iste sana sitesi :

Sitede pa900 u goremeyebilirsin fakat istanbul ve ankara merkez bayilerle ivedi görüşüp adresine yolluyorlar. Bu sitedeki iletisim numarasıni arayip mustafa beyle gorusmek istiyorum deyin, kaldiki mustafa beyi sadece telefonda tanıdım mukemmel bir müzik aşığı ve bu konuda iyi bir yardim gösteriyor. Ben bu bayiden yamaha ve korg olmak uzere 2 cihaz aldim her ikisinde de yuzde yüz memnun kaldım. Allah gönlüne göre versin.