• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg Pa900 Fill sorunu

Abdil1907

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Pa900
Selamun aleykum

Abilerim kardeslerim. Pa900 ile ilgili birsey sormak istiyorum. Su an benim icin bir sorun diyebilirim cunki, cözum'ünü bulamadim bi turlu.

Pa900'de Fill'ler Pa3x deki gibi degil mesela. Pa3x'de fill tusuna cit bastigimizda kendisini tekrarliyor geri dokun'asiya kadar. Dokundugumuz zaman son kez calar ver bitirir.

Pa900'de Fill'ler Variation'lerin ustunde yukludur. Neden bir Variation'e cit bastigimizda, Pa3x'deki gibi tekrarlamiyor ve herzaman bir defa caliyor. Evet Variation'in ustunde basiligi durdugumuzda parmagimiz ile devamli caliyor ama bunun bir option u yokmu ya? Ayarliyip ve cit bastigimizda tekrarlamasini gerektiren bir option?

Biraz uzun oldu ama okudunugunuz icin tesekkur ederim.

Cevap: Korg Pa900 Fill sorunu

merhabalar yardimci olmak istedim arkadasim fakat ben alistim artik .. alisinca sorun olmaktan cikiyor.. inan bana-- :D belki bir yolu var bilen bir arkadas varsa yardimci olursa cok daha iyi olur aslinda --- saygiLar..

Moderatör tarafında düzenlendi: