• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa900 karadeniz set

cem5454

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
oncelıkle korg pax3 setını korg pa 900 ze uyarladım ıcınde kemenceler tulumlarla dolu 7/8 lerle dolu bı set yaptım bu setı yapmam 4 ayımı aldı ve bende emek karsılıgında verıyorum 3 kısıye verdım hepsıde cok begendı ama dedıgım gıbı karadenız agırlıklı bı set ıstıyen olursa bana ulasabılır 0546 650 95 89 sample kemence sesı vardır 4 tane tulum sesı vardır elektrolar 4 tellıler hepsı sample sestır aradıgınızda hepsını dınletme sansımda vardır ...

Cevap: Korg pa900 karadeniz set

tesekkurler.eline saglik.

Örnek olarak ses ve ritimlerden eklersen dinleme şansımız olur.

tabı 1 yada 2 gun ıcınde setın tanıtımını yapıcam ve atıcam ama 800 ze yaptıgım bı setın vıdeosunu paylasabılırım telefonda oldugum ıcın lınkını atamıyorum ama youtubeye cem boz uc ayak pa 800 yazarsanız orda vıdeolarıma bakabılırsınız tesekkurler...

Moderatör tarafında düzenlendi:

hayırlı satışlar abisi..

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ise yaramaz

tesekurler hocam

thankyooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

işe yaramaz derken ben sna benım setımı vermedım kı dınlemeden nasıl ısıne yaramaz dıyosun ben onu anlamıyorum ustam ıse yaramaz dedın setı dınlemek ıcın benı ara numaram orda yazıyo ozaman yorum yap ıstersen ben sana set vermedım ve hıc bıyerde yok benım kendıme aıt olan setım sende nasıl olcak ;)