• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa900 set çalışması

meraklı.öğr

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
saz
değerli arkadaşlar bor müziğe uğradım bir iş için ve Cevdet bey ordaydı ve önünde pa900 vardı çok soru soramadım çünkü set çalışmaları ile uğraşıyordu yine Cüneyt Ertaç ile birlikte bir sett hazırlanıyormuş konsantresini bozmak istemedim ama ara ara bambaşka bir alet olduğunu söyledi ince ince ritimler üzerinde çalışıyordu ses fx ayarlarını itina ile yapıyordu çok zor bir iş olduğunu söyledi ve bende sahit oldum buna piyasada iki ritim edit leyip set yaptım diyorlar bak nasıl zor iş olduğunu söyledi alt yapı oluşturmanın zorluğunu söyledi bu konu da bir arkadasın yorumu hoşuma gitmişti onu paylaşayım iki ritim yapıp tangır tungur kullanıp iki gün sonra çıkışlar yandı diyoruz demişti çok hoşuma gitmişti ve haklıydı bu yüzden emeklere saygı gösterelim yine bomba bir alet geliyor mu dedim evet dedi sesi gümbür gümbür çıkıyordu video çektim ama yüklenmiyor nedense onu halledersem yüklerim tekrar sabırla okuduğunuz için teşekkürler inşallah yararlı olmuştur yazım iyi günler

Cevap: korg pa900 set çalışması

değerli arkadaşlar bor müziğe uğradım bir iş için ve cevdet bey ordaydı ve önünde pa900 vardı çok soru soramadım çünkü set çalışmaları ile uğraşıyordu yine cüneyt ertaç ile birlikte bir sett hazırlanıyormuş konsantresini bozmak istemedim ama ara ara bambaşka bir alet olduğunu söyledi ince ince ritimler üzerinde çalışıyordu ses fx ayarlarını itina ile yapıyordu çok zor bir iş olduğunu söyledi ve bende sahit oldum buna piyasada iki ritim edit leyip set yaptım diyorlar bak nasıl zor iş olduğunu söyledi alt yapı oluşturmanın zorluğunu söyledi bu konu da bir arkadasın yorumu hoşuma gitmişti onu paylaşayım iki ritim yapıp tangır tungur kullanıp iki gün sonra çıkışlar yandı diyoruz demişti çok hoşuma gitmişti ve haklıydı bu yüzden emeklere saygı gösterelim yine bomba bir alet geliyor mu dedim evet dedi sesi gümbür gümbür çıkıyordu video çektim ama yüklenmiyor nedense onu halledersem yüklerim tekrar sabırla okuduğunuz için teşekkürler inşallah yararlı olmuştur yazım iyi günler

pa900 üstünde durulacak alet pa800 ün veliahtı ve pa3x in kardeşi aletteki ışığı gördüm ve aldım tavsiye ederim

saygılarımla

Aleti aldım emo usb sipariş ettim bayramdan sora gelecek umuyorum ki alet uçacak

zaten makina çok iyi 800 ün artık yüzüne bile bakmıyorum oyuncak gibi geliyor

pa800 ün yüzüne bakmıyosun neden söyleyim pa800 ü kurcalayıp setiyle az uğraşsan pa800 ünde nekadar canlı alet olduğunu görürdün kardeş alete seti yapcaksında olcak bende pa800 kullanıyorum ve benim setim deki bağlamalar usb de yok on numara sesler düzenledim tulumlar falan on numara usb de yok öyle tulum sen aletle uğraşmadığın için üst model orgun seslerine tav oldu pa800 de iyi alet bence kullanmasını bilene çok çok iyi

herzaman en iyi yenisidir.Bunu unutmamak lazım

o emo usb yı pa800 e yukleyı denemek lazm bıde

teşekkürler

teşekkürler emeginize saglık