• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pax1 Hakkında Bilgi

ümitdönmez54

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa80
Herkese selamlar,
x1 neden tutulmadı? Fiyatı yada eksiğimi var acaba anlamış değilim, x1 için öle fazla video görüntü set vs de yok. ikinci el piyasasına baktım epey düşüşte 2.750 tl gibi rakamlar dönüyor, pa800 3800 tl civarındayken bu alet neden daha düşük, pa800 den çokmu kötü bi alet acaba, nerdeyse benim hd li pa80 nimin fiyatında:) Bana x1 ile ilgili fikirlerinizi yada bilgilerinizi yazarsanız daha iyi fikir sahibi olmuş olurum. Çünkü pa80 i elden çıkarıp x1 alasım geldi.

Cevap: Korg pax1 Hakkında Bilgi

ben kullanmadım ama bende alıcaktım araştırdım tek kötü yanı çok ağır olmasıymış ve fiyatıda o kadar az bi para deil bende geçen ikinci elini 2700 gördüm 19 kilo diye biliyorum vw kasa bakımındadan daha çok sağlam 1x pa 800den ama nevale pek yok.bende or 700v2 plus aldım sıfır ama bazen hatamı yaptım diye düşünüyrum ama artık ya pa 800 ya 3xpro alıcam

Hocam bilgilerin için teşekkrler, Ozaman bu aletin ağırlığı eksi yönde, nevalesi eksi yönde. pa80 800 gibi ikinci el piyasasıda dönmediği için alet rafa kalkmış durumda sanırım. Ewt dediğiniz gibi fiyatı az bi para değil ama Ben pa80 lerin fiyatına kıyasla onu söledim bi pa 80 2500 sat üzerine 250tl koy x1 al gibi:) pa 80 elden çıkarırsam almayı düşünüyorum. SAYGILAR hocam.

Ben kullandım hoparlorlu emo board hariç full dü nevale sıkıntısı var fakat ben sizin yerinize olsam mp3 boar emo board cdrw ful alet alırtım 3000tl ye bulursunuz 19.5 kg pa80 lerden daha temiz ve dayanıklı 2tane pa80 seti yükleyin 16mb 16mb emin olun pa80den farkını görüceksiniz şuan param olsa pa800 değil 1x alırdım

Hocam bilgilerin için teşekkrler, Ozaman bu aletin ağırlığı eksi yönde, nevalesi eksi yönde. pa80 800 gibi ikinci el piyasasıda dönmediği için alet rafa kalkmış durumda sanırım. Ewt dediğiniz gibi fiyatı az bi para değil ama Ben pa80 lerin fiyatına kıyasla onu söledim bi pa 80 2500 sat üzerine 250tl koy x1 al gibi:) pa 80 elden çıkarırsam almayı düşünüyorum. SAYGILAR hocam.

rica ederim bende bildiklerimi paylaştım valla ne kadar eksik ne kadar doğru tam bilmiyorum ama yanlış bişey sölemedim normalde ve cihaz iyi cihaz ama üstüne düşülmedi fazla ağır diye ama güzel görünüşü var gerçekten.pa 80e gelince pa 80 unutulmaz lardan kullanmak nasip olmadı.

arkadaşım şu anda pa80 artık 2500 etmiyor 2000 liraya satabilirsen iyi:)
ayrıca pa1x çok güzel bir alet pro olan modeli arabalara sığmadığı için pek alan yok genelde hoparlörlü olan hem kısa olduğu hemde hoparlörü olduğu için daha çok tercih ediliyor yalnız bu aletler içinde emo board olmadıktan sonra çok zevk vermez fakat her haliyle pa80 den yine iyidir tchelicon vocalizeri bile var

Pa1x arkadaşların da dediği gibi kasasının ağırlığından dolayı tutulmadı. Ağırlığı yaklaşık 29 kg, pa800 19 kg geliyor... Pa1x bu yüzden fazla tutulmadı ve nevale yapılmadı. Ritim yazabiliyorsanız pek sıkıntı çekmezsiniz, ancak eğer ritim yazma-editleme, ses editleme-düzenleme gibi bir bilginiz yoksa piyasada en çok nevalesi bulunan ya da ritim yazmak zorunda kalmayacağınız cihazları tercih etmenizi tavsiye ederim...

evet işte ritim yazmayı falan bende bilmiyorum o yüzden pa 800 veya 3xpro var en son onlardan birini alıcam artık