• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg ritimlerini gw 8 e çevirmek

• Konbuyu başlatan artik
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 6
  • Görülen : 1K

artik

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
klavye
arkadaşlar elinde style works xt olan varsa paylaşabilirmi acaba burdaki linlke ölü başka yerlerdede virüs bulaşmış olanlar var yardımcı olup yeniden paylaşırsananız sevinirim

Cevap: korg ritimlerini gw 8 e çevirmek

arkadaşlar elinde style works xt olan varsa paylaşabilirmi acaba burdaki linlke ölü başka yerlerdede virüs bulaşmış olanlar var yardımcı olup yeniden paylaşırsananız sevinirim
Style Work veya herhangi bir proğramla Korgun Türk ritimlerini hiç bir orga çeviremezsin. Hatta Korgun mesela Pa3x ritimini Pa2x sede çeviremezsiniz. Çünki davul kitleri user olup (özel dizildiği için) proğram o sıralamayı bilemez. Batı ritimleri çevrilir ama onun içinde gerek yoktur. Zira Gw8 de yeterli batı ritimi vardır. Siz batı tarzı çalıyorsanız evet deyin ben size ritimler atarım.

evet pa 500 ün yada 800 ün batıları lazım elim de sadece bitane ritim buldum çevrilmiş eğer yardımcı olursanız çok makbule geçecek

Buyur bu ritimleri hiçbir yerde bulamazsın. Bu ritimlerdeki ton ile sizdekilerin karşılaştırmasını yazasanız sevinirim.

Ekli dosyalar

• KOMPRESYON 18 05 07 BAS 4 TİZ 4.rar
    287.9 KB · Görülen: 171

teşekkürler kardeşim başka ritimlerde bulursan paylaşırsan sevinirim birazdan yükleyip yorum atarım

ritmler çevrilmez diye birşey yok..kitler uymaz.kitleri dizersen çalışır..tabiki çok uzun bir iş..