• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg / Roland

Enst.
Roland BK-5 OR
Merhabalar,

Hobi amaçlı evde kullanmak için org alma niyetindeyim, ama bütçem biraz kısıtlı, şartlarımı zorlayarak sorunsuz, temiz bir org için nakit 1800 - 2000 TL verebilirim, İstanbul içi elden alabilirim. Kredi kartı kullanmıyorum.

Uygun fiyatlı Pa 800 için şartlarımı biraz zorlayabilirim. :)

Teşekkürler.

Cevap: Korg / Roland

pa800 için sanırım endüşük 3200 tl gibi bulabilirsin.bence senin hedefin biraz daha para ekleyerek pa600 olabilir.yok ekleyemem dersende sanırım o fiyatlarda alınabilecek çok temiz bi pa80 olabilir.roland bk5 de var ama kullanmadıgım için bişey diyemiyorum.

yamaha a 2000 al tam anlamıyla çözdükten sonra da pa 3x al . org alırken satılabilirmi satılamaz mı bunu da düşümek lazım ayrıca soundu da iyi olmalı ben de hobi olarak almıştım şimdi sahnelerde buldum kendimi

nakit 3000 TL ye çıkabiliyorum. :) Yorumunuz için teşekkürler.

Yamaha ve Korg kullanım açısından farklılık göstermez mi.. Tek marka üzerinden geliştirmek nasıl olur? En son Roland GW8 im vardı. borcumdan dolayı satmıştım :(

~3500 liralık pa800'ün çok temiz olacağını düşünmüyorum. Hele hele hoby amaçlı alacaksınız bundan çok memnun olacağınızı da sanmıyorum. Pa600 ideal gibi duruyor, öneririm.

Öneriniz için teşekkürler , PA 600QT üzerinde biraz çalışayım :)

pa 600qt al guzel cıhaz 2 elinı 2500-2700 bulursun ceyrek altın gıbı bozdurunca cuzi zarar edersın kullandıgına sayarsın

Moderatör tarafında düzenlendi:

Kesinlikle korg.Al bi tane 600qt bak isine paran arttikca alirsin bitane pa900 korgtan sasma bos ver rolandi korg al.korg daki dinamikligi hicbir alette bulamazsin.alperi iyi dinle.o roland kullanipta korg alanlardan.yaa alper su senin qt yle arada demolar yapsanda korgun ritimleriyle kulaklarimizin pasi bir silinse

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hocam kafani fazla yorma o parayla Yamaha or700 plus al
Nevaleside bol hobi amacli kullan.