• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

kurzweil pc3 usb ile midi atmak

emrahgs67

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
herkese selamlar. arkadaşlar bir hafta önce uzun araştırmalarınmdan sonra kurzweil pc3 sahibi oldum. sesler özellikler çok hoşuma gitti. fakat daha önceki aletim synthesizer değildi dolayısıyla geliştirmem gereken çok şey var. usb bağlantısı ile bilgisayardan kurzweila hazır altyapılar atmayı beceremedim . bilenlerinizden yardım istiyorum şimdiden teşekkürler.

Cevap: kurzweil pc3 usb ile midi atmak

kurzweil kullanan yok mu arkadaşlar. uğraşıyorum ama bir türlü beceremiyorum

kurzweil kullanan pek kimse yok fakat mürhen hocadan yardım alabilirsiniz ben 2/3 sene evvel kullanıyordum en eski modelini k2000 v3 usb yoktu bu arada kullandığınız klavyede sample varmı?

dostum klavye ye sample yükleniyormu

arkadaşlar cevap alamıyorum diye uzun zamandır bakmadım. sample var fakat bu benim ilk synthesizer tarzı klavyem ne gibi bi yol izlemem gerektiğini bilmiyorum . dolayısıyla netten indirdiğim midi dosyasını usb ile klavyeye atmak kolay olur diye düşündüm ama bi yerde yanlış oluyor.

ben öğrendim midi den kastınız sample atmaksa altyapı dediğiniz şey de usb ile ses atmaksa çok kolay pc3 e.