• Trakyamuzik.net Güncellenmiştir..! Medya ve Kaynaklar gün geçtikçe içeriğimiz Çoğalıyor.. izlemede kalın saygılar..
  • '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Kurzweiler PC3K synthesizer super 2010

Nejat Levent

MERHUM ( Allah Rahmet eylesin)
Özel Üye
Katılım
8 Nis 2005
Mesajlar
1
Tepkime puanı
7
Puanları
0
Kurzweiler PC3K synthesizer super 2010
Yeni Amped Gitar Haberler SICAK BAŞLIKLARI NAMM 2.010 HABERLER NAMM10 videolar 5 Yıl Önce Bugün ..
• WNAMM10: Virüs TI OS4 OS Yükseltme Access
• Yeni iPhone App Lets sesinizle grubu Düzenle A Song Çevirir Vokal Into Gitar, Sax, Davul, Etc
• NAMM Önizleme: Serato Ve Ableton Güçlerini Umut Future of Digital DJlik için yolunu açmak amacıyla


Haber / Synths WNAMM10: Stevie Wonder denize indirmek yeni Kurzweil'in Synth
Müzik efsanesi yeni PC3K synthesizer başlatılması için Ray Kurzweil katıldı 17-Jan-10
25 yıl Kurzweil'in K250 zeminin denize indirmek-kırma synthesizer beri, Stevie Wonder Kurzweil'in yeni amiral gemisi modeli başlatılması için Ray Kurzweil katıldı PC3K. Cuma gecesi, Anaheim Hilton, bir davet izleyici küçük bir odasında ise daha sonra iki şarkı bir doğaçlama performans ile seyirci büyülenmiş yeni model ile Kurzweil'in mevcut Stevie gördüm.

Burada Kurzweil'in ne söyleyeceklerini's ...


PC3K klavye efsanevi K Serisi ürün geriye doğru uyumluluk ile birlikte önemli yeni özellikler eklemek PC3 hattı genişletir. Bütün bu PC3 büyük bir başarı yaptı yenilikçi özelliklerin yanı sıra, PC3K olmayan 128 MB-uçucu kullanıcı örnek hafızada. Örnek flaş teknolojisinde bir atılım kullanarak, PC3K kullanım örnekleri bir güç sonra bozulmadan kalmasını-döngüsü, sıfır yükleme süresi ile geri güç üzerine sağlar. PC3K yükleyebilirsiniz. WAV dosyalarını, ama daha önemlisi, eski yükleyebilirsiniz K2000, K2500 ve K2600 klavyeler itibaren Kurzweil. K dosyaları. Bu kadar ses olanakları yepyeni bir dünya açar; kullanıcıları artık PC3K's eşsiz Dinamik VAST birleştirebilirsiniz K Serisi örnekleri kullanıcılar ve geliştiriciler tarafından hem 15 yıldır üretilen şaşırtıcı kütüphanesi ile sentez motoru.


K Serisi örnekleri ile birlikte, PC3K destekleyecek en K Serisi keymaps, program ve düzeneklerinin, ithal keşfetmek için mevcut K serisi müşteriler için sorunsuz entegrasyon ve yeni Kurzweil'in kullanıcılar için sesler bir enticingly büyük toplama sağlar. Broadway ve West End performans ve yüksek profil pop çalışan oyunculara yıldız, PC3K eden Kurzweil yıllardır bizim teknoloji ile yeni nesil sesler kullanarak sıfırdan başlamak zorunda kalmadan devam bağımlı olduğunuz müzisyenlerin sağlayacaktır.


Mike Papa, Kurzweil Ulusal Satış Müdürü Amerikan Müzik ve Ses için, daha fazla heyecan olamazdı. "Bu sanayi K Serisi ses gelişimi 18 yıllık değerinde - katma değer bekleyen yapılmış atılım sadece sonsuz olduğunu. It's mind-bir sanatçı çalışma gövde üzerine inşa etmek için onlar been devam edebilirsiniz düşünmek üfleme çoğu zaman diğer imalatçı kullanıcıların yeniden tekerleği icat her zaman yeni bir platforma ihtiyaç hemen altında iki yıl için oluştururken tanıtıldı. "


Yetenek örnekleri yüklemeye ek olarak, PC3K temel örnek düzenleme ve tam keymap düzenleme sunmaktadır. Elbette, bütün özellikleri ve ön ayarlar bu kadar popüler PC3 yapılan de mevcut; anti-VA osilatörler aliasing, KB3 Modu, Klasik Tuşlar, String Orkestra ve Bölümler ses setleri, ünlü Kurzweil'in Grand Piyano, Cascade Modu, 16 gelişmiş bağımsız Riffs ve Arpeggiators, Song Modu ve QA modu ve MIDI kontrol benzersiz liste uzayıp gidiyor.


Bir başka önemli gelişme PC3K eklenen bir USB ana limanının yanı sıra OS güncellemelerini veri yükleme ve depolama için sürücüler başparmak kullanımı destek dahil olduğunu.Fiyatlandırma ve Stok Durumu:
PC3K Q1 2010 yılında bir fiyat ile gemiye teyit edilmesi bekleniyor.

Daha fazla bilgi:


Kurzweil_ PC3K video


kurzweil dowload

 
Moderatör tarafında düzenlendi:
cihaz süperde şu ekran olayını bi artık yeni teknoloji birşeyler yapması lazım.ekran haricinde on numara makina ben pc3x modelini incelemiştim soundu süper tüm kurzweil modelleri gibi.özelliklerinede diyecek bişey yok.
 
Paylaşım için teşekkürler Nejat abi..Fotodaki Stevie Wonder ...

Bu adam belkide dünyanın popüler ilk piyanist şantörüdür..Albümlerinin çoğunu kendi orguyla hazırladığı altyapılarla satışa sunmuştur..Böyle bir adam Kurzweiler diyorsa kulak vermek lazım...
 
Kurzweil'in PC3K Debuts Super klavyesi
9512Rabbit_Superbowl_rehearsal_2009-1.jpg

Önce televizyon tarihinin en büyük Amerikan televizyon izleyici, kim Super Bowl Devre gösterisi için sahne aldı, bu bütün bir nesil ses define yardımcı ikonik kaya başyapıtlarından bir karışık teslim gözükmek. Performans merkez üssü olarak Yeni Kurzweil'in PC3K oldu.7923Rabbit_Superbowl_rehearsal_lights-press.jpg


Ve kim daha iyi "Rabbit" Bundrick, 70'lerin beri grubun birincil klavyede John daha PC3K açıklayacak?

Lazer ve havai fişek çarpıcı bir görüntü arasında bir ön-üretim PC3K oynamak, Tavşan, rock Pete Townsend ve Roger Daltry efsaneleri birlikte tuşlarını kendi piroteknik teslim.

"Kariyerimin vurgulamak? Ile Super Bowl oynamak Kim," Bundrick dedi. "Ama tüm iyi, bana tüm yol Kurzweil'in vardı. Başka klavye yeni PC3K gibi kapalı yapılan olurdu."

Yetenek K eski yük-Serisi örnekleri. WAV ve. AIFF dosyaları, birlikte oyun ile kullanıcı örnekleri zaman güç kapatıldığında bozulmadan kalmasını sağlar değişen teknoloji ile PC3K gelen sanayi genelinde sohbet yaygın talep üretti Bundrick gibi yüksek profilli keyboardists.


Oyuncular PC3K's üstün Dinamik VAST ses arşivlerine Kurzweil'in yaklaşık yirmi yıl değerinde birleştirebilirsiniz sentez motoru, bir kez daha Kurzweil'in taahhüdü için vurgulamış olmayan eskime tasarım.
 
Cevap: Kurzweiler PC3K synthesizer super 2010

arkadaslar bende bu kurzweil firmasina anlam veremedim nede iyi bir aranjor klavye cikarmadi su ana kadar?
 
Geri
Üst