• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Laptop hakkında bilgisi olanlar???

jembeycem

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha a2000 v2 plus-korg 3x pro
Arkadaşlar benim sahnede kullandığım toshiba laptobum vardı senesi domaya başladı yenisini alıcam ama servis bakımından en iyi marka dell diyolra kapıda servis varmış iszler nedersiniz ve dokunmatik laptoplar nasıldır sahnede repertuar programım var onu kulalnıyorum birde müzik arşivlerim var? Model olarak ne önerirsiniz?

Arkadaşlar benim sahnede kullandığım toshiba laptobum vardı senesi domaya başladı yenisini alıcam ama servis bakımından en iyi marka dell diyolra kapıda servis varmış iszler nedersiniz ve dokunmatik laptoplar nasıldır sahnede repertuar programım var onu kulalnıyorum birde müzik arşivlerim var? Model olarak ne önerirsiniz?

Dell'in yerinde servis imkanı eskisi gibi esnek değil. Bu konuda sıkıntılar yaşandığını biliyorum. Ama marka olarak Dell tabiki iyidir. Toshiba ile yıllarca mangal partisi yapmışsınızdır, bu durumda hangisini alsanız işinizi görür diye tahmin ediyorum :)

Asus veya Dell (maddi olarak sorun yoksa Sony) dışında fazla kafanız karışmasın. İşin mutfağında olan birisi olarak söylüyorum.

Cevap: Re: Laptop hakkında bilgisi olanlar???

Dell'in yerinde servis imkanı eskisi gibi esnek değil. Bu konuda sıkıntılar yaşandığını biliyorum. Ama marka olarak Dell tabiki iyidir. Toshiba ile yıllarca mangal partisi yapmışsınızdır, bu durumda hangisini alsanız işinizi görür diye tahmin ediyorum :)

Asus veya Dell (maddi olarak sorun yoksa Sony) dışında fazla kafanız karışmasın. İşin mutfağında olan birisi olarak söylüyorum.

ilginize teşekkür ederim ve gerçekten toshiba iyi satelite c660d 14L serisi çok ısınıyor pişiyorum :) dell çok istiyordum sadece servisi kapıya gelip kapıda yapıyormuş iyimiş diye ama geçen bunu bir arkadaımda getirdi kapıda servis kalktı diye kadında şikayetçi olmuş başka yere götürmüş pc sini bir abimiz bana şimdi apple al işte kullancaksan dedi baktım fiyatları uçuk ama zaten bana yaramz optik sürücü ve vga girişi yoksa bana gelmez o zaman sony bakim sony vaio size özelden yazim olurmu?

Cevap: Laptop hakkında bilgisi olanlar???

hocam marka bakimindan cok fazla bilgim yok ama ses karti kaliteli bi bilgisayar alirsan ses kalitesi artabilir.bunu bi arastir derim.

Kardeşim Apple sakın alma.Bu bilgisayarların işletim sistemi PC lerden farklıdır.Ayrıca dilinin büyük çoğunluğu ingilizcedir.Bu bilgisayarı sadece grafikerler,teknik resimciler birde Photoshop yazılımı kullananlar vs.alırlar.Hiç bir pc yazılımı ile uyumlu değildir.Ben yıllardır HP kullanıyorum hem masaüstüler kullandım hemde laptoplar hiç bir modelinde sorun yaratmadı.Ama yinede iyice bir araştır istersen.

3 sene önce 700 tl ye bi lenovo aldım şu an cubase dahil sıkıntısız çalışıyor benim ki bayağı alt seri p2600 işlemci galiba pek fikrim yok ama alt serileri böyle ise üst serileri daha güzeldir diye düşünüyorum...