• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Lütfen acil cvp ....

orgcuali

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
YAHAMA a300tr
ilk öncelikle herkese slm...Arkadaşlar ben çok kararsınızm önümüzdeki sene 1.800 tl para olucak elimde sizce korg pa55TR mi almalıyım yoksa korg pa60 mı şimdiden TŞKLR

Cevap: Lütfen acil cvp ....

pa55 al, belki seneye pa80 ler biraz daha düşer onu al
pa60 ile 55 kıyaslaması yanlış, ya 55 al yada 80

ben daha önce iki sene pa55 kullandım ama böyle berbat bir org daha görmedim üzerindeki sample ses ve ritimler güzel ama çıkış kalitesi kötü odun gibi bir sound sonuçta çin malı medeli fabrikasında yapılmış pa50 de aynısı batı versiyonu bence pa60 al hiç olmazsa italyan malı hem kart takma imkanıda var ama bana sorarsan git bir ketron xd9 al bunların hepsinden daha iyi hemde ucuz 1600liraya çok temiz 16mb lik ve hd li bulursun

Moderatör tarafında düzenlendi:

arkadaşlar kafam çok karıştı yaw :D

bana kalırsa korg i30 al gerisini boşver bende i4 var ama daha güzel bir set arıyorum bulamıyorum ritmlerini sevmedim yeni almıştım üzerine yükleyebileceğim güzel şıkır bir set bulamıyorum elinde olan varsa yardımcı olsun diskete yükleyip ben ordan orga yükleyim hem bu aletin akorunuda giremiyom akor nerden veriliyor basıyom ses çıkmıyor

memory düğmesini açman gerek

pa 55 al sen aletin sesini duymadıysan dinle karar verirsin zaten kimseyi dinleme kafan karısır dinle aleti bende pa 55 almayı düsünüyorum cünkü