• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Lütfen acil yardım

• Konbuyu başlatan czadan
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 4
  • Görülen : 2K

czadan

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa 600 qt
Arkadaşlar kolay gelsin bk 5 im var forumdaki arkadaşlardan ricam performans seslerinin içindeki sesleri teker teker başka bir klasöre ayıklamayı detaylı bir şekilde anlatan arkadaşlara müteşekkir olucam acil yardım bekliyorum sağ olun dostlar :(

Cevap: Lütfen acil yardım

taşımak istedigin sesi etrer yapıp sonra buradan çıkp kopyalama yapmak istedigin klasörün üstüne gelip enter ile açıyoruz. Write tuşuna 2defa bastıgımız taktirde ses taşınmış olyor.

Hoş Geldin Jettojett bu site seni özlemişti.....

taşımak istedigin sesi etrer yapıp sonra buradan çıkp kopyalama yapmak istedigin klasörün üstüne gelip enter ile açıyoruz. Write tuşuna 2defa bastıgımız taktirde ses taşınmış olyor.
Kıymetli kardeşim, gördüğüm kadarıyla bu 2.ci oluyor. Yardım sever olduğun kaçınılmaz, Ama o eskidendi, kendini ne diye yorup enerji kaybınıda israf etmektesin. İşte onu anlamış değilim ! Roland' ın ilgili sitesi var. Oraya yönlendirsen, Orada her türlü envai açıklama mevcut, Üstüne üstlük bu soruların sonu gelmez, başın ağırır. Diyeceğim, doktor varken, kocakarı kırıkçı çıkıkçıya gitmenin bir alemi yok. Aksi takdirde kemik yamuk kaynar, bilesin. Neticeten yardım sever olmanı kutlarım. Sakın bana alınma ama bundan sonra gerçek maalesef bu. Yinede ince düşünceli olup yardım yapmak niyetindesin, bence yapma DEĞMEZ. Bir hata yapsalar senin iyi niyetini unutup (aletlerindeki zayiattan dolayı sorumlu tutarlar.) Bolca kinayede bulunurlar. Özellikle özelden. Hoşça kaaaaaal, dertsiz kaaaaaal, dileklerimle...............

icnemic abi nickinin üzerinde çizgi var.banlandınmı sen?