• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

lütfen herkes okusun

Ali Nalbant

Süper Paylaşımcı
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA300 pa600 pa900 pa3x
9Oturdum semt nedeniyle bonzai içimi oldukça arttı cuma namazları da bile imamımız sık sık uyarıda bulunuyor Türkiye Cumhuriyeti gençliğine oynanan buzamana kadar en büyük oyun sentetik güç bonzai amatem ve uyuşturucuya mücadele araştırmalarına göre hergün 130a yakın sentetik madde buluniyor bonzai içindekiler
kokoin
eroin
fare zehri
böcek ilacı
morfin
erimiş kamyon lastiği
plastik maddeleri
ve ismini sayamadığım
Birsürü sentetik oturduğum mahallede 1 gencimizi daha kaybettik bu madde sigara ucuna konularak içiliyor
ve tıp kesin bi tedavi çözümü bulamadı tek içimde ölüm riski var çolugumuz çocuğumuz gelecek nesil için dikkatli olalım

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: lütfen herkes okusun

9Oturdum semt nedeniyle bonzai içimi oldukça arttı cuma namazları da bile imamımız sık sık uyarıda bulunuyor Türkiye Cumhuriyeti gençliğine oynanan buzamana kadar en büyük oyun sentetik güç bonzai amatem ve uyuşturucuya mücadele araştırmalarına göre hergün 130a yakın sentetik madde buluniyor bonzai içindekiler
kokoin
eroin
fare zehri
böcek ilacı
morfin
erimiş kamyon lastiği
plastik maddeleri
ve ismini sayamadığım
Birsürü sentetik oturduğum mahallede 1 gencimizi daha kaybettik bu madde sigara ucuna konularak içiliyor
ve tıp kesin bi tedavi çözümü bulamadı tek içimde ölüm riski var çolugumuz çocuğumuz gelecek nesil için dikkatli olalım

Ayrıca bong adı verilen, şişelere boru takılarak hazırlanan düzenek ile de kullanılıyor. Diğer uyuşturucu maddelerden daha ucuz olduğu ve içindeki kimyasallar nedeniyle çabuk etki gösterdiği için daha çok tercih ediliyor...
Maalesef bunların üreticileri ve sağlayıcılarının yakalanması için (aman bana bir şey olmasın, bana bulaşmasınlar, başım belaya girmesin) düşüncesiyle işbirliği yapılmıyor. Sadece kullanıcılar ve torbacılar üzerlerindeki 3-5 içimlik madde ile yakalanıp savcılıktan serbest kalıyorlar.
Üretenler, ithal edenler, bunları sağlayanlar yine bundan para kazanmaya devam ediyor...

Ayrıca bong adı verilen, şişelere boru takılarak hazırlanan düzenek ile de kullanılıyor. Diğer uyuşturucu maddelerden daha ucuz olduğu ve içindeki kimyasallar nedeniyle çabuk etki gösterdiği için daha çok tercih ediliyor...
Maalesef bunların üreticileri ve sağlayıcılarının yakalanması için (aman bana bir şey olmasın, bana bulaşmasınlar, başım belaya girmesin) düşüncesiyle işbirliği yapılmıyor. Sadece kullanıcılar ve torbacılar üzerlerindeki 3-5 madde ile yakalanıp savcılıktan serbest kalıyorlar.
Üretenler, ithal edenler, bunları sağlayanlar yine bundan para kazanmaya devam ediyor...

Polisimize kesinlikle bu konuda tam yetki verilmesi gerekiyor.

kanunlar gelir inş