• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Lütfen Yardım Edin !!!

fidanmüzik

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yamaha Or700 v2, Bağlama
Behringer EUROLIVE B2520 PRO 2200 Watt
BEHRİNGER EUROPOWER PMP 4000 1600 watt
BEHRINGER ULTRAVOICE XM8500
BATI HOPARLOR KABLOSU KABLO
BATI LİNE(ÇİVİ) KABLO
YAMAHA OR700 V2 PRO
ELEKTRO SAZ
Org Kılıfı
Saz Kılıfı

şeklinde bir set hazırlamak istiyorum fakat bu aralarında herhangi bir sıkıntı çıkarmı
veya voltaj yetmediği durumlar yaşanırmı ??? acil cevap verin lütfen !!!!!! :confused:

Cevap: Lütfen Yardım Edin !!!

Wallahi ne yapmak istediğini hele bir anlasak yardımcı olacağız da diyelim ki bağlantılarda veya ses performansında bir sıkıntıyı sordun peki saz kılıfı org kılıfı ne alaka, Batı hoparlör kablosundan kastın Spicon jaklı kablo ise tabiki bu kablo çivi uçlu jaklar dan daha sağlıklıdır. Malzemeyi düzgün ve mantıklı bir şekilde bir birine bağlar isen sıkıntı olmaz lakin ters bağlantılarda her tür sorunu yaşaya bilirsin. Orgu veya elektro sazı bağlaman da gayet normal. Dikkatimi çekti hiç Mikrofon yazmamışsın Mikrofon kullanmayacakmısın :) Kolay gelsin Saygılarımla,

Moderatör tarafında düzenlendi:

galiba tesisat dizip düğünlere çıkmayı planlıyorlar gibi org,bağlama,power vs. :)

Bence arkadaş kes yapıştır ile alacağı toplu ilandaki malzemeleri sıralamış... Bu malzemeler içinde sitedeki tecrübeli kişilerin yorumlarını arıyor... Umarım yardımcı olunur. ben şahsım ses sistemi malzemelerinden çok anlamıyorum.

evet bir düğün sistemi kurmayı pilanlıyorum fakar aralarında sıkıntı olurmu veya berlinger hakkında bi çok söylentiler var güvenemiyorum tam olarak ama yaptığım bi eğlence gecesinde berlinger pmp 4000 kullanmıştık ve çok güzel ses veriyodu ama sürekli bozulmasından korkuyorum biraz aydınlatsanız teşekkürler

teşekkürler
mikrofon yazmıştım oraya :) ultravoice

Arkadaşım bu ürünleri almadıysan bence hiç bulaşma lakin aldıysan bizlere sana hayırlı olsun demek düşer.
Şöyleki, Behringer ürünlerinin evet performans kalitesi bayağı güzeldir lakin bozulmaya çok müsait olmakla beraber aldığın gün yarı fiyatına geri satamazsın birde işin bu tarafını düşünmen gerek. Kolay gelsin, Saygılarımla,