• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

LÜTFEN YARDIM,Korg serisi pa 600qt ile pa300

• Konbuyu başlatan desmon
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 3
  • Görülen : 1K

desmon

Gold
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Yokmu Cevap Vercek DOSTLAR,Korg serisi pa 600qt ile pa300

merhabalar
Pa600 ile Pa300'de bulunan seslerin kalitesi ve canlılığı aynımı..(Örneğin Darbuka veya keman sesinin gerçek Darbuka ve Kaman sesine yakınlığı pa300'ün verdiği gerçeklikle pa600'ün aynımı)
saygılar

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: LÜTFEN YARDIM,Korg serisi pa 600qt ile pa300

lütfen Deneyimlerinizden bir cevap....

Abicim youtube'de cüneyt ertac'ın pa 300 ve pa 600 tanıtım videoları var onları dinle kendin karar ver ikisi arasında kaldıysan bence pa 600 al geç çünkü 96 mb kullanıcı hafızası var ve pa 800-900-3x setlerini okuyor arasındaki fiyat farkıda 1.000 lira karar senin

Pa 300 de ses kalitesi yüksek.600 le aynı.300 deki Saundlar Tr 10 un daraltılmış hali.Yalnızca kullanıcıya açık hafızası bulunmuyor.İçinde her türlü müziği yapabileceğiniz ritimler mevcut.Ancak yeterli değil.Ritim desteği verilir ve çeşitliliği artırılırsa Pa 300 tam bir fiyat- performans klavyesi olur.Sanıyorum zamanla bu işi bilen arkadaşlarımızca ritim çalışmaları yapılacaktır.Bu yönüyle Pa 600 daha önde.Sorun tamamen bütçe ile ilgili.Size, 300 kullanan birisi olarak objektif bilgileri vermeye çalıştım.Vereceğiniz karar bütçe ve beklentilerinize uygun düşen bir karar olmalı.Ben, sürekli yeni setleri denerim, farklı saund ve ritimler ararım derseniz Pa 600 gibi kullanıcıya açık bir klavye almalısınız.Yoksa, pa 300 sizin için çok yeterli bir org olur.Ama mutlaka her iki cihazı da deneyin.Benim görüşüm bu şekilde.Umarım yardımcı olabilmişimdir.Sevgilerimle..