• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Medelı dante :Notalı org kursu

ramocan05

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
SLM:Arkadaşlar MEDELİ DANTE Önümüzdeki hafta salı günü yani 04:11:2014,saat 14:16 arası İLK GÜN ÜCRETSİZ Kurs vermek üzere,Ders vermeye başlayacaktır.Ders almak isteyen arkadaşlarımız bize Bu telefondan TEL 0530 340 99 31.RAMAZAN KAYNAK..ulaşarak bilgi alabilirler. ( Her hafta salı 14:16,arası 20 tl ücret karşılığı notalı ders vereceğiz )Ders hocamız SAYIN ALP ÖZEREN konservatuvar öğretmeni olup Yardımcısı RAMAZAN KAYNAK Eşliğinde dersimize başlayacağız.Duymayan bilmeyen ve istanbulda oturan arkadaşlarınıza da haber vermenizi önemle rica ediyoruz.

AD:Yavuz sinan Mh,Atatürk Blv,İMÇ 6.Blok No.6431 UNKAPANI FATİH İSTANBUL.
NOT:İMÇ 6.blok otobüs durağı arkası.MEDELİ DANTE.

İLK GÜN ÜCRETSİZ DERS VERİLECEKTİR.....

İYİGÜNLER.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Medelı dante :Notalı org kursu

Ders paylaşımı olacakmi peki videolu olarak, olursa süper olur

Moderatör tarafında düzenlendi:

ramazan hocam bu cihaza lead sesler nezaman gelecek

Slm:Led sesler su anda hazırlanmak tadır.1 hafta sonra yayınlanacaktır.

hocam teşekkür ederim şimdi dantesini satan bir arkadaşla konuşuyorum da yamahanın or700 troys seti yüklü falan diyor cihaz bunları tanıyormu mümkünmü?

kim o nerede yazıyor?

Bizim burada yazdıklarımızın haricinde hiç bir farklı bir özelik yoktur.

sahibinden de buldum hocam hatta bizim sitetede dantemi satıyorum diye ilanı var arkadaşın

hocam ilk olarak iyi okursanız nedemek istedigimi anlarsınız dışardan set yüklenmiyor diye belirttim zaten alete + or 700 ve tyros ta bulunan ses ler cihazdaki bukadar söledigim bunu tek ben degil aleti çalan arkadaşlarda or700 kulanan arkadaşımda söledi ben size duyduklarımı söledim dışarıdan set felan yükleniyor diye bişey demedim lütfen ilk önce düzgün okuyun sonra arayış yapın

alet yamaha ve or 700 ün seti kullanılıyor benim satma sebebim yurt dışına çıkıcam yoksa süper bir alet alın diye sölemiyor cihaz bence baya başarılı bir alet üretilmiş yeni yazılım felan gelicekmiş baya iyişeyler yapılıyor yani gene sizin bileceginiz iş saygılarımla

or700 ve tyros ta kulanılan set var içinde...

ŞİMDİ BANA CEAP HAKKI DOĞDU HOCAM SEN BANA BUNLARI YAZINCA BEN DİREK YAMAHA DAKİ SETİ OKUYOR ANLADIM BENMİ YANLIŞ ANLIYORUM SAYGILARIMLA