• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Merhaba arkadaslar Ben yeni baslayan birisiyim, fazla bir bilgim yok org hakkinda, KORG PA1X Yardimci olabilecek varmi (set yukleme ve set problemi )

Enst.
korg pa1x
Merhaba arkadaslar
Ben yeni baslayan birisiyim, fazla bir bilgim yok org hakkinda, KORG PA1X Yardimci olabilecek varmi set yukleme ve set problemi hakkinda? simdiden tesekkurler .X
Bir kac set indirip yukledim bazi ritimlerde ve ensturuman seslerinde bozukluk var bunu duzeltme imkani varmi. Ritimlerde zzzzz diye bir ses geliyor alttan ve atanan ses ile calmaya kalkinca yine zzz diye bir ses cikiyor ensturumani degistirince bazi ensturuman sesleri calisiyor bazisi yine zzzz diye ses veriyor. Bende mi bir hata var, orginal ritimler ve seslerde bir hata yok sadece set ritimleri sorunlu.. buradan indirdigim setlerde hata olabilirmi ?

Son düzenleme:
Merhabalar ,Korg pa 1x ,pro vardi bende,sattim.Sitede iyi uyumlu setler var ,fakat Korg pa satan bayilere bas vurun,bence.Ben konustum Korg pa 1x pro elimdeyken,Izmirden Volkan Muzik le,set varmis,sadece ben Korg pa 1x pro yu satinca ,almama gerek kalmadi.Simdi Korg Pa 700 oriental aldim user setleri bos,yuklemem gerek,fakat hangi setler uyumlu su an fikrim yok:) .Selamlar !

Uzun süredir Korg Pa1x üzerine çalışma yapıyorum. çok boş vaktim olmadığı için setimi daha tamamlayamadım. yavaş yavaş yapıyorum teknik açıdan istediğin her soruyu sorabilirsin ben burdayım . sorununun tek kaynağı cihazında Emo Board olmamısı ve senin de Emo board destekli setleri kurmaya çalışman. cihazının Exb ram kısmını kontrol edebilirsin. Cihazında herhangi bir teknik arıza yok set desteklememesinden kaynaklı bir sorun ve ricam olsun gözlerimde görme problemi var yazdığınız yazıyı zorlukla okuyabildim daha belirgin bir formatda yazarsanız sevinirim . iyi günler kolay gelsin

Selam seyit arkadaşım bende sapancadan piyanist musti.bende de pa 1 x var emo tarafı boş ritim ve set arıyorum paslaşalım arkadaşım saygılar