• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Mert müzik evi medelli dante tr

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ali Nalbant

Süper Paylaşımcı
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA300 pa600 pa900 pa3x
şok şok şok kampanya

şok kampanya 24 ay garantili medeli dante tr benden alıcak ilk 5 kişiye 550 tl değerinde sehnısser kablolu alman harikası mikrofon hediye ediyorum.bu kampanya sadece şahsım tarafından başlatılan 1kampanyadır amacım sadece türkiye için üretilmiş bu orgu ve arkasındaki çalışan bu sağlam ekibi destelemek fiyat sabittir. Fiyat 2100tl mert müzik evi kadıköy ali kuddusi nalbant

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Mert müzik evi medelli dante tr

2.el orglarınız 24 ay garantili medelli dante tr karşılığında takas edilir fark görüşülür

ARKADAŞLAR Medell, Dante Tr bayiliğini aldım denemek test etmek isteyen arkadaşlar yarından itibaren istanbul anadolu yakası kadıköy yazıcıoğlu iş merkezi karşısı emintaş işmerkezi 2.kat no22 de denyebilir ürünü satın aldığınız taktirde 150 tl değerinde softcase kılıf 16gb usb flaş bellek shure c606 mikrofon yanında hediye olarak verilecektlr. adıınıza farura 24 ay garantilidir.Benden alıcağız her ürünün 100de5i trakya müziğin bütçesine gidecektir fiyat 2050tl dir

Ali hocam gene yapmisin super bi kampanya hayirli satislar dilerim

Bk 5 or var tertemiz kutusuda duruyor hiç kullanmıyorum.dante tr ile edebilirim.tel yokmu hocam acil bilgi verirseniz sevinirim. :)

05312014753 müsaitim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hocam hayırlı olsun Allah bol bereketli kazançlar nasip etsin.. Cihaz konusunda biraz daha detaylı video ya ihtiyaç var şöyle düğünük ritimlerin roman çifte balkan örnekleri ve ses özellikle leed olanları içeren videolar paylasırsanız sevirim tabi vaktiniz varsa müsaitseniz teşekkürler

Hocam hayırlı olsun Allah bol bereketli kazançlar nasip etsin.. Cihaz konusunda biraz daha detaylı video ya ihtiyaç var şöyle düğünük ritimlerin roman çifte balkan örnekleri ve ses özellikle leed olanları içeren videolar paylasırsanız sevirim tabi vaktiniz varsa müsaitseniz teşekkürler
çok ıyı olur
tr enstrumanları dınledık onlarzaten muhteşem
lead sesler ve yenı yayınlanacak legatolu sesler vıdeolarda tanıtılsa cok hos olacak
hayırlı kazanclar dılerım

çok ıyı olur
tr enstrumanları dınledık onlarzaten muhteşem
lead sesler ve yenı yayınlanacak legatolu sesler vıdeolarda tanıtılsa cok hos olacak
hayırlı kazanclar dılerım

legatolu sesler şuanda yok ilerleyen zamanda daha güzel demolar ekllycez. Video çekme ortamım şuanda yok.Hocam almaya nlyetiniz varsa canlı dinleeyin.Ben bu cihazın videolarını demolarını dinledim.Daha sonra canlı dinlemeye glttlm ondan sonra aldım.Daha sonra bayiliğini aldım.Ürün ne olursa olsun canlı dinlemeden almıyorum

legatolu sesler şuanda yok ilerleyen zamanda daha güzel demolar ekllycez. Video çekme ortamım şuanda yok.Hocam almaya nlyetiniz varsa canlı dinleeyin.Ben bu cihazın videolarını demolarını dinledim.Daha sonra canlı dinlemeye glttlm ondan sonra aldım.Daha sonra bayiliğini aldım.Ürün ne olursa olsun canlı dinlemeden almıyorum

kesinlikle katılıtyorum hocam ama işten kafama göre vakit bulamıyorum vakit olunca çoluk cocuk malum o yuzden araştırmaları netten takip etmeye çalışıyorum zaten denemeye gittiğim gün,cihazı alacağım gün olur kuvvetle muhtemel

kesinlikle katılıtyorum hocam ama işten kafama göre vakit bulamıyorum vakit olunca çoluk cocuk malum o yuzden araştırmaları netten takip etmeye çalışıyorum zaten denemeye gittiğim gün,cihazı alacağım gün olur kuvvetle muhtemel

benimde o şekilde oldu murat abiyle glttik dinledim aldım geldim.Sonra bayiliğini aldım kampanyalı şekilde satıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...