• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Mezdeke & Pa1x

• Konbuyu başlatan ARIKAN
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 6
  • Görülen : 2K

ARIKAN

Administrator
Yönetici
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA1X & KORG PA3X PRO
Arkadaşlar naçizane olarak mezdeke ritmini yazmaya çalıştım ve bir demo yaptım. Ritim ile ilgili yorumlarınızı bekliyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Mezdeke & Pa1x

Verdiğiniz uğraşı bir emektir. Emekte, saygıyla ve tezahürle karşılanırsa deymeyin keyfine. Şevkinizi kırmak değil niyetim, asla olamaz. Ama benim bildiğim ve dinlediğim, hatta 2000' li yıllarda ki mezdeke ritmi çok daha kıvrak ve alengirli idi. Bunu zaten biliyorlar. Sizi kırmamak adına ve çekinerek seste edemiyorlar. Şahsen ben beceremem ama sizin çok daha iyisinide yapacağınızada eminim. Açık sözlü olmam sizi kırdıysa özrünüze sığınmaktayım. Ne de olsa ustaya saygı duymak gerekir diyede düşünmek en ön seçimimdir. Hoşça kalmanız dileklerimle, ÜSTADA SAYGILARIMLA.........:)

Seni gidi hınzır RAPORSUZ !!!! Allah aşkına bir hareketli Lazoli bir ritim koyda keyfim yerine gelsin da. Mezdeke, ne kadar geride kalırmış görsünler. Kusura bakmayın her yörenin ustası farklı ama orijinali bir başka farklı oluyor. Her ne kadar sürçi ihsan ettiysem affola. Bende buyum işte. Sivri dilli olabilirim ama hepimiz aynı yolun yolcusuyuz. Farklıda olsa müzik adına kardeşliğimiz. Ne mutlu hepimize. Daha ne diyeyim be keratalar.:D:D:D:D:D:D:D

alem bana ben sana hasta :)

Merhaba.bence güzel.Neden pop mezdeke olmuş.Bu çalışmada gerekli.Bu tür ritimler bazı önemli yerlerde çok gerekli oluyor.Nasılmı şöyle.Malum extralara gidiliyor.Bazen çok özel üst seviyeli mekanlar olabiliyor.Hah şimdi burada bu ritim gerekli oluyor.çünkü mevcut ortam fazla arabik kaldırmıyor.işte burada bu çalışma ile açık kapatılmış oluyor.Kısacası yerine mekana göre nevale hazır olması gerekiyor.Umarım anlatabilmişimdir.Saygılar.Ayrıca Arıkan arkadaşıma pa1x de paylaştığı ses ve ritimlerine tekrar teşekkür ediyorum.çünkü bu klavyeyi 2 ay öncesine kadar kullandım.sitede gördüğüm tek düzenli ve güzel adam gibi bir set.teşekkür ederim.

Merhaba.bence güzel.Neden pop mezdeke olmuş.Bu çalışmada gerekli.Bu tür ritimler bazı önemli yerlerde çok gerekli oluyor.Nasılmı şöyle.Malum extralara gidiliyor.Bazen çok özel üst seviyeli mekanlar olabiliyor.Hah şimdi burada bu ritim gerekli oluyor.çünkü mevcut ortam fazla arabik kaldırmıyor.işte burada bu çalışma ile açık kapatılmış oluyor.Kısacası yerine mekana göre nevale hazır olması gerekiyor.Umarım anlatabilmişimdir.Saygılar.Ayrıca Arıkan arkadaşıma pa1x de paylaştığı ses ve ritimlerine tekrar teşekkür ediyorum.çünkü bu klavyeyi 2 ay öncesine kadar kullandım.sitede gördüğüm tek düzenli ve güzel adam gibi bir set.teşekkür ederim.

Evet bilhassa bayanlara yönelik çaylar, matineler, günler gibi vs. etkinliklerde çok gerekli oluyor bana....