• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

müzik hakkında kitap

polatoğlu

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
GW8, bk 5 or.
arkadaşlar müziğin kişi ve toplum üzerindeki etkilerini anlatan kitap var mı biliyor musunuz, alcam, Ahmet Maranki'den dinlemiştim bir ara İsrail, İbrahim Tatlisese "mavi mavi " yi söylemesi için zamanında para akıtmışlar sırf türk toplumunu uyutsun diye buna benzer konuların doğruluk derecesi nedir acaba merak ettim o yüzden bilgilirenize başvurmak iistedim, saygılar..

Cevap: müzik hakkında kitap

arkadaşlar müziğin kişi ve toplum üzerindeki etkilerini anlatan kitap var mı biliyor musunuz, alcam, Ahmet Maranki'den dinlemiştim bir ara İsrail, İbrahim Tatlisese "mavi mavi " yi söylemesi için zamanında para akıtmışlar sırf türk toplumunu uyutsun diye buna benzer konuların doğruluk derecesi nedir acaba merak ettim o yüzden bilgilirenize başvurmak iistedim, saygılar..

Paranoyak milletiz hocam.Yok böyle bir şey.Bize oyun oynadıkları doğru ama o oyunlardan biri değil bu.Usame'nin Dünya Ticaret Merkezi'ni kendisinin değil de ABD'nin kendi kendini vurmasından daha saçma bir iddia bu.Sen müziğine bak, takma kafana. :)