• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Müzik marketi kıyaslayarak en ucuzu bulma

• Konbuyu başlatan cihan
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 10
  • Görülen : 3K

cihan

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
casio at1 , cort x2(gitar) ,prelude
aynı ürün farklı müzik marketlerde çok farklı fiyatlardan satılmakta. ben 2 ürün alıcam ve sitelern güvenlrlii hakkında bilgi edinmek istedm.

birisi müzik hattı linki üstte ürünün

diğer site de bu. ürün ses kartı- m audionun içinde. ikisnde de 269dolar + kdv yalnz alacaım mikrofonda müzik hattının fiyatı daha uygun 15 dolar kadar fln. bu siteler güvenilr mi bi de havale indirimi ne anlama gelior. tüm cvplarnz için teşekkürler

Cevap: Müzik marketi kıyaslayarak en ucuzu bulma

major müzik işini ciddi yapıyor zamanında reklamlarını sitemize vermişti.. diğer siteyi daha önce duymadım..
siz önce telefon ile arayarak güvence alın sonra site üzerinden sipariş verin size tavsiyem budur..

evet yarın 2 firmayı da aricam. Aynı zamanda ürünler hakkında bilgi de alıcam

bu arada compel ile aralarında neden bu kadar fiyat farkı olduğunu çözemedm. yardmcı olursanz sevnrm

Firmalar hakkında bilgi sahibi olan yk sanrm:S

majör müzik Konya'da 5-6 defa gittim.bence uzak durman da fayda var.
Admin'e katılamıyorum çünkü son derece profesyonellikten uzak ve ilgisiz bir müzik mağazası.
daha adamların dükkanda ne sattıklarından bile haberi yok...!ve sadece aracılık yapıyorlar.
zuhal müzik,bk müzik,dore müziğin sitelerine baktın mı?

3 sitede de yk bnm ürün. müzik hattı nı telefonla aradm nası szn fiyatnz copelden daha ucuz olabiliyor die bna yaptkları açıklama herhangi bi dükkanmz ya da depomz yk direk ürünü alıp sna yolluyorz dediler. szce ne kadar güvenilir. daha önce alış veriş yapan oldu mu bu siteden

2 ürün alacam fiyatlar arasnda 100 tl fark oluo ama dier firmaya güvenemediğim için sanrm compelden alacam.

tr..de her şey pazarlık usulu o yuzden her urunu aynı firmada her zaman en ucuza alamayabilirsin..o yuzden gezipğ sormakta yarar vardır....

eet tabi ki ole yalnz bunlar nete verdkleri fiyatlar compelde pazarlk şansmz var mı

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri