• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

müzisyen arkadaşlar ve site yönetimine

• Konbuyu başlatan Tilhan
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 3
  • Görülen : 2K

Tilhan

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yok
hasretimsin trakya üye olarak bu siteye müzisyen kardeşlerim faydalansın diye bayağı bi md altyapı yolladım.yaklaşık 1 gb,730mb lık md altyapı.eklenti yükleme limitlerim dolmuş ve yenilenmiyor bende bu yüzden altyapı yolluyamıyorum.bu limit koyma neyin nesi.parça yollamamızmı istenmiyor.url adresi veriliyor.oraya üye olup sitemize yollayabilirmişim.ben o işi nasıl becereyim şaştım kaldım.lütfen meyve veren ağacı taşlamayalım.ha istenmiyorsak üyeliğimi sonlandırın.fakat elimizde daha birsürü eski ve güncel md altyapı var.önümü açınki bende siteye yararlı olayım.müzisyen kardeşlerim yararlansın.şimdiye kadar yolladıklarım helali hoş olsun.sağlıcakla kalın.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: müzisyen arkadaşlar ve site yönetimine

hasretimsin trakya üye olarak bu siteye müzisyen kardeşlerim faydalansın diye bayağı bi md altyapı yolladım.yaklaşık 1 gb,730mb lık md altyapı.eklenti yükleme limitlerim dolmuş ve yenilenmiyor bende bu yüzden altyapı yolluyamıyorum.bu limit koyma neyin nesi.parça yollamamızmı istenmiyor.url adresi veriliyor.oraya üye olup sitemize yollayabilirmişim.ben o işi nasıl becereyim şaştım kaldım.lütfen meyve veren ağacı taşlamayalım.ha istenmiyorsak üyeliğimi sonlandırın.fakat elimizde daha birsürü eski ve güncel md altyapı var.önümü açınki bende siteye yararlı olayım.müzisyen kardeşlerim yararlansın.şimdiye kadar yolladıklarım helali hoş olsun.sağlıcakla kalın.

sunucu 100 gb.. database diğer üyelerin paylaştığı dosyalar çabası.. %65 dolu..
sizin dediniz gibi olsaydı sınırsız alan kayıt ı ne güzel olur.. ama bu site çok kısıtlı...

biraz daha çoğaltıyorum..

Sayın arkadaşım çok teşekkür ederim, sayenizde güzel bir repertuar edindim.Ayrıca sizin linkleriniz problemsiz indirilebiliyor bu önemli bir durum. Birçok link ya kullanılamaz yada üyelik istiyor. İnşallah admin bunu farkedebilir ve siz de bizlere değerli md lerinizi gönderebilirsiniz. Paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim umarım tekrar gönderebilirsiniz.

ilgi ve alakanıza sonsuz teşekkürler değerli arkadaşlarım.sağolun varolun.