• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Neden Saçların Beyazlamış Arkadaş by_ChordSolo

ChordSolo

Forum Doktoru
Yönetici
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
chordsolo.wixsite.com
Enst.
Yamaha PSR670&750
SampleTank2,Ezdrummer,Trilogy,Real Guitar,Virtual Guitarist ve bir sürü mix mastering plug ini...;)
Yamaha Psr S900 Sax,Trompet ve Organ Sesleri
Rast Keman Taksim Solosu loop...
Keyfine bir aranje ve söylemece(bu konuda hiç iddialı değilim):)
Yorumlarınızı beklerim...

Ch.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Neden Saçların Beyazlamış Arkadaş by_ChordSolo

.
Değişik tarz ve yorumla dinlemek çok güzel. Bence iddalı da olmalısınız.

Emek ve paylaşımlarınız için Teşekürler...

Emeklerine sağlık hocam tadına doyulmaz bir müzik ziyafeti olmuş vokal dikkat çekici ;)

cok farkli bir ses tonuna sahipsin kardesim bence bunun kiymetini bilmelisin,muzik dersen lafi bile olmaz ellerine emegine saglik yüregine saglik

güzel ve kaliteli bir çalışma....keyifle dinleniyor...loop da oturmuş şarkıya...eee Bahadır da artık ses tonunu yükseltmeye başladı...dur bakalım bu işin sonu ne olacak...sevgiler,saygılar....
Cdeniz üstü köpürür e yorum yapmadım...kardeşim ısrarla bi oktav pes okumak olur mu?)

SampleTank2,Ezdrummer,Trilogy,Real Guitar,Virtual Guitarist ve bir sürü mix mastering plug ini...;)
Yamaha Psr S900 Sax,Trompet ve Organ Sesleri
Rast Keman Taksim Solosu loop...
Keyfine bir aranje ve söylemece(bu konuda hiç iddialı değilim):)
Yorumlarınızı beklerim...

Ch.

Merhaba...

"Keyfine bir aranje ve söylemece" demişsiniz ama bugüne kadarki çalışmalarınız içindeki en iyi solistlik performansınız olmuş bence ; tebrik ederim...

Şarkı seçimi ve de düzenleme zaten harika... :)

Selâmlar...

çok hoş bir tarz olmuş.Açıkçası ben böyle soft tarzları daha çok seviyorum.Eline ağzına sağlık arkadaşım.Bence sen bu tarz müziklerde yorum olarak daha başarılı gibisin hani:)

çok güzel küçük birader hele keman loop...............kimden gördün sen bunu
bele......hem bu midi..............hem de miiiiiiiiiiiiiiiii-di...
tebrikler çok yakışmış, kemanı iiii düşünmüşsün ..benim ipod u yenden yüklüyorum birincisi mort oldu.....bu seslerden bana da yolla.ol
ma mı......ben ege de hala durupdurun.

qubasede öğrendiğin taktik ile Halit hocamdan esintiler birleşince farklılıklar başladı........Kemancı da döktürüyor...

güzel ve kaliteli bir çalışma....keyifle dinleniyor...loop da oturmuş şarkıya...eee Bahadır da artık ses tonunu yükseltmeye başladı...dur bakalım bu işin sonu ne olacak...sevgiler,saygılar....
Cdeniz üstü köpürür e yorum yapmadım...kardeşim ısrarla bi oktav pes okumak olur mu?)

Öncelikle tüm arkadaşlara yorumları için teşekkür ediyorum...

Süleyman Abi;
Tamam ısrarla bir oktav yukarı diyorsun ve bunda haklısın da aması var...:)
Mazeret olamaz ama birincisi kayıt ortamım dışarıya çok ses veriyor,fazla zıngırdayıp komşuları ayağa kaldırmamaya gayret gösteriyorum.
İkincisi ve en önemli etken fazla tükettiğim sigara maalesef...Geçek anlamda solist olsam bunun üzerine giderdim ama yakın zamanda ciddi olarak bir bırakma denemesi yapacağım.O zaman sesim daha az zorlanacaktır sanırım...

Tekrar tüm arkadaşlara teşekkürler...

Ch.